Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” uzņem “Valencia”

Madride, 22:00 @ 08.01.2022

3 no 3!

Spānijas futbola čempionāta sestdienas pēdējā spēlē tiksies Madrides “Real” un “Valencia”. Laukuma saimniece ir visa turnīra līdere ar 46 punktiem, tuvāko sekotāju apsteidzot par pieciem punktiem, tiesa, Madride aizvadījusi par spēli vairāk, savukārt Valensija ar 28 punktiem atrodas praktiski vidusdaļā jeb 9. vietā.

Šajā nedēļā abas komandas aizvadīja spēles Karaļa kausā. “Real” ar grūtībām pārspēja trešās līgas komandu “Alcoyano” (3:1), bet “Valencia” tika galā ar līgu augstāk spēlējošo “Cartagena” – 2:1. Gadu Madride iesāka ar negaidītu neveiksmi pret “Getafe” (0:1), savukārt 2021. gada pēdējā dienā “Valencia” piekāpās “Espanyol” ar 1:2.

“Real” ar koeficientu 1,38 izlikta kā spēles favorīte. Otrs reālākais spēles iznākums ir neizšķirts (koeficients 5,25), savukārt uz “Valencia” panākumu var uzlikt ar koeficientu 9,00.

Pēdējās sešās no deviņām spēlēm, kas risinājušās “Real” laukumā, abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka abas komandas būs precīzas sestdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,85.

“Real” pārspējusi “Valencia” pirmajā puslaikā savā laukumā pēdējās četrās no sešām spēlēm. Madrides uzvara 1. puslaikā – koeficients 1,85.

Pēc pārtraukuma pēdējās sešās no astoņām spēlēm, kas norisinājušās Madridē, komandas izcēlušās ar vismaz diviem precīziem sitieniem. Uz to, ka otrajā spēles daļā būs vairāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,78.

Rezultāts: “Real” uzvara 4:1 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" uzvara 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37