Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” un “Chelsea” pusfināla 1. mačs

Madride, 22:00 @ 27.04.2021

2 no 4!

UEFA Čempionu līgā sākušies paši izšķirošie notikumi! Otrdienas vakarā pirmo pusfināla cīņu aizvadīs Madrides “Real” un Londonas “Chelsea”. Atbildes mačs norisināsies 5. maija vakarā.

Pirmo pusfināla maču “Real” nevar sagaidīt ar ļoti labām emocijām, jo nedēļas nogalē komanda Spānijas čempionātā nospēlēja 0:0 ar “Real Betis”, tādējādi krietni iedragājot izredzes pacīnīties par titulu. Sestdien Anglijas Premjerlīgā “Chelsea” aizvadīja svarīgu cīņu par vietu Čempionu līgā, un komanda ar 1:0 pārspēja citu Londonas vienību “West Ham”.

Bukmeikeri paredz, ka pirmā spēle noslēgsies ar “Real” uzvaru, jo koeficients uz komandas panākumu ir 2,40. Praktiski identiski tiek vērtēti scenāriji, ka spēle noslēgsies ar “Chelsea” uzvaru (koeficients 3,15) vai neizšķirtu (koeficients 3,30).

Pēdējās sešās no septiņām “Real” mājas spēlēm Čempionu līgā abas komandas vismaz pa reizei raidījušas bumbu vārtos. Koeficients, ka abas komandas būs precīzas otrdienas vakarā, ir 1,94.

“Chelsea” izcēlusies ar vārtu guvumu pirmajā puslaikā pēdējās septiņās no deviņām turnīra spēlēm, un koeficients uz šāda notikuma piepildīšanos šajā reizē ir 2,48.

Vismaz divi gūti vārti 2. puslaikā bijuši pēdējās deviņās no desmit “Real” Čempionu līgas mājas spēlēm. Uz to, ka būs vairāk par 1,5 vārtiem 2. puslaikā otrdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 2,40.

“Real” ar vismaz vieniem precīziem vārtiem 2. puslaikā izcēlusies pēdējās deviņās Čempionu līgas mājas spēlēs no 10. Šāda notikuma piepildīšanās novērtēta ar koeficientu 1,82.

Rezultāts 1:1 (1:1)

Prognoze: "Real" vārti 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37