40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” nopelnīs mazāk nekā 1,5 dzeltenās kartītes pret “Liverpool”

Liverpūle, 22:00 @ 21.02.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Real” uzvarā ar 5:2 nopelnīja vienu dzelteno kartīti

Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla spēlē “Liverpool” savā laukumā uzņems Madrides “Real”, aizvadot pirmo savstarpējo maču šajā “play-off” kārtā.

 

Iepriekšējie rezultāti

“Liverpool” uz ČL izslēgšanas spēli dodas pēc piedzīvota zaudējuma aizvadītajā Anglijas premjerlīgas mačā (1:2 pret Mančestras “United”), turklāt arī “Real” ir cietusi neveiksmi savā pēdējā spēlē, ar 0:1 zaudējot “Mallorca” Spānijas čempionātā.

Čempionu līgā Liverpūlei pēdējā laikā veicies daudz labāk nekā Anglijā, jo izcīnītas piecas uzvaras pēc kārtas, savukārt “Real” pēdējos trīs ČL mačos ir viena uzvara, viens neizšķirts un viena neveiksme.

 

Koeficienti un tendences

Astoņās no pēdējām deviņām ČL spēlēm viesos “Real” nav nopelnījusi vairāk par vienu dzelteno kartīti. Koeficients, ka pret “Liverpool” madridiešiem būs zem 1,5 kartītēm ir 2.61.

Likmes iespējams izdarīt arī uz citiem iznākumiem, piemēram, apvienot trijus – 1) “Liverpool” uzvara, 2) abas komandas gūst vārtus, 3) kopā tiek gūti virs 2,5 vārtiem. Koeficients uz to ir 4.20. Tāpat var prognozēt kopējo stūra sitienu skaitu – virs 10,5 (2.21) vai arī optimistiskākie likmju veicēji var likt naudu uz to, ka Karims Benzemā iesitīs “hat-trick” (46.00).

Prognozes rezultāts:Precīza
"Real" nopelnīs mazāk nekā 1,5 dzeltenās kartītes pret "Liverpool"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.61
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37