Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” lūkojas ceturtdaļfināla virzienā

Madride, 22:00 @ 16.03.2021

3 no 3!

Šonedēļ noskaidrosies visas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla dalībnieces. Vienā no otrdienas dueļiem tiksies Madrides “Real” un Bergamo “Atalanta”. Pirmajā spēlē viesos karaliskais klubs uzvarēja ar 1:0, tāpēc droši apgalvot, ka šīs sērijas iznākums ir zināms, nevar.

Kopš pirmās astotdaļfināla spēles “Real” Spānijas čempionātā aizvadījusi trīs mačus, bet pie uzvaras izdevies tikt tikai vienreiz, pārējos divos gadījumos nospēlējot neizšķirti. “Atalanta” paspēja aizvadīt četras spēles Itālijas A sērijā, triumfējot trīs reizes, bet vienīgo zaudējumu piedzīvojot tikai pret līderi “Inter”.

Šajā spēlē par favorīti tiek uzskatīta “Real” – koeficients 2,12. Tas, ka uzvarēs “Atalanta”, novērtēts ar koeficientu 3,30, bet neizšķirta varbūtībai ir koeficients 3,75.

Madride savā laukumā Čempionu līgā spēlē visai rezultatīvi, jo pēdējās sešās no septiņām mājas spēlēm komanda guvusi vismaz divus vārtus. Ar koeficientu 1,93 tiek apzīmēta iespēja, ka arī otrdienas vakarā “Real” vienība būs precīza vismaz divreiz (over 1,5).

“Real” savās mājās gūst vārtus un ļauj to darīt arī pretiniekiem – četrās no piecām Madrides Čempionu līgas mājas spēlēm abas komandas vismaz vienreiz raidījušas bumbu vārtos. Koeficients 1,60 vēsta par lielu iespēja, ka komandas būs precīzas arī šajā mačā.

Lielāka rezultativitāte bijusi “Real” spēļu otrajos puslaikos – pēdējās septiņās no astoņām Čempionu līgas mājas spēlēm gūti vismaz divi vārti (over 1,5) pēc pārtraukuma. Bukmeikeri uzskata, ka arī otrdien tas varētu notikt, izliekot koeficientu 1,91.

Spēles rezultāts: “Real” uzvara ar 3:1 (1:0)

Prognoze: "Real" gūs vismaz 2 vārtus (over 1,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.93
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37