40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Raptors” uzvarēs “Bucks”

Milvoki, 2:30 @ 18.01.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Milvoki “Bucks” – Toronto “Raptors” 130:122

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) gaidāmajā naktī risināsies vairākas spēles, vienā no tām Milvoki “Bucks” uzņemot Kanādas vienību Toronto “Raptors”.

Iepriekšējie rezultāti

“Raptors” komanda ir uzskatāma par šīs sezonas vilšanos, jo pirms sezonas tai tika prognozēta vieta TOP6 Austrumu konferencē jeb garantētajā “play-off” zonā, taču kopumā Toronto spēlējusi nepārliecinoši un pagaidām atrodas vien 10. pozīcijā, kas ir pēdējā “play-in” vieta. Savukārt “Bucks” bez pārsteigumiem ir Austrumu konferences augšgalā, ierindojoties trešajā pozīcijā. Milvoki gan ir zaudējusi divās no pēdējām trīs spēlēm, kamēr “Raptors” ir četri panākumi piecos mačos.

Koeficienti un tendences

“Bucks” pēdējos gados bijusi ērta “Raptors” pretiniece. Piecās no pēdējām sešām savstarpējām cīņām uzvaras guvusi Toronto, turklāt vienīgais zaudējums ciests papildlaikā. Jāņem vērā, ka “Bucks” šajā mačā, visticamāk, nepalīdzēs savainotie līderi Jannis Adetokunbo un Kriss Midltons un viss smagums gulsies uz Drū Holideja, Bruka Lopesa un Bobija Portisa pleciem. Savukārt “Raptors” rotācijā nekādu robu nav un ierindā ir gan Paskāls Siakams, gan Freds Vanvlīts, gan arī Skotijs Bārnss.

Likmes iespējams izdarīt, piemēram, uz to, kurš būs spēles pirmais punktu guvējs. Labākie koeficienti ir uz Siakamu (6.00), Holideju (7.50), Lopesu (8.50), Petu Konotonu (9.50) un Oudžī Anunobī (10.00). Tāpat var izdarīt likmi uz papildlaika iespējamību (15.04) un to, ka visvairāk trīspunktu metienus realizēs “Raptors” (5.20).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Raptors" uzvarēs "Bucks"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37