Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: punktu zaudēšana nav pieļaujama

Southemptona, 21:45 @ 17.05.2022

2 no 3!

Šajā nedēļā tiks pielikts punkts Anglijas Premjerlīgas sezonai. Tas, kura komanda kļūs par čempioni, vēl nav skaidrs, un titula pretendente “Liverpool” otrdienas vakarā viesosies pie “Southampton”. Pagaidām no līderes Mančestras “City” Liverpūle atpaliek par četriem punktiem, bet ir spēle rezervē, kamēr mājinieki var justies salīdzinoši droši par vietas saglabāšanu, jo izkrišanas zonai ir priekšā par sešiem punktiem.

Iepriekšējās spēles

Pēdējā laika vienīgo uzvaru “Southampton” izcīnīja 16. aprīlī, kad pārspēja Londonas “Arsenal”. Kopš tā laika komandas kontā ir viens neizšķirts un trīs zaudējumi.

“Liverpool” nedēļas nogalē izcīnīja FA kausu, otrajā kausa izcīņas finālā šosezon apspēlējot Londonas “Chelsea” pēcspēles sitienu sērijā. Šajā gadā Premjerlīgā Liverpūle nav zaudējusi, 18 spēlēs tiekot pie 15 uzvarām un trim neizšķirtiem. Skaidrs, ka bez “City” punktu zaudēšanas pēdējā spēlē “Liverpool” titulu neredzēs, taču komanda pati arī nevar atļauties zaudēt punktus.

Koeficienti un trendi

Liverpūle pirms otrdienas mača atrodas pārliecinošā favorītes statusā ar koeficientu 1,38. Otrs reālākais spēles iznākums ir neizšķirts (5,60), bet “Southampton” panākuma koeficients ir 7,70.

Pēdējās septiņas no deviņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā “Liverpool” uzvarējusi ar vismaz divu vārtu pārsvaru. Koeficients, ka Liverpūle būs pārāka ar vismaz divu (-1,5) vārtu pārsvaru, ir 2,05.

Pēdējās astoņās no 11 savstarpējām spēlēm Premjerlīgas ietvaros pēc pārtraukuma nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Uz to, ka otrajā puslaikā būs mazāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,26.

Ne vairāk par trim vārtiem bijis pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā “Southampton” laukumā. Mačā mazāk par 3,5 vārtiem – koeficients 1,77.

Rezultāts: “Liverpool” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Liverpool" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37