40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: PSG un “Angers” mačā tiks parādītas mazāk nekā 3,5 kartītes

Parīze, 22:00 @ 11.01.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ PSG uzvarā ar 2:0 kopumā tika parādītas trīs dzeltenās kartītes

Trešdienas vakarā Francijas čempionātā jeb “Ligue 1” risināsies vairākas 18. kārtas spēles, vienā no tām cīņā dodoties šīs valsts spēcīgākajai komandai Parīzes “Saint-Germain” un “Angers”.

Iepriekšējie rezultāti

PSG pēc 17 aizvadītiem mačiem ir 14 uzvaras, 44 punkti un pirmā vieta kopvērtējumā, otrajā vietā esošo “Lens” apsteidzot par četriem punktiem. Parīziešu dzīve bija visai skaista līdz 1. janvārī tika piedzīvots pirmais zaudējums kopš pagājušajā gada marta, ciešot neveiksmi tieši pret “Lens”.

Savukārt pēdējā vietā esošā “Angers” 17 mačos uzvarējusi tikai divreiz, kopumā iekrājot astoņus punktus. “Saint-Germain” šodien atpūtu iedevusi Kilianam Mbapē, kurš spēlē nepiedalīsies, kā arī dažādu iemeslu dēļ nespēlēs tādi futbolisti kā Ačrafs Hakimi, Presnels Kimpembe, Nunu Mendešs, Renatu Sanšešs un Marko Verati.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām septiņām abu komandu savstarpējām spēlēm Parīzē nav parādītas vairāk par trīs dzeltenajām kartītēm. Koeficients, ka šajā mačā tiesneši parādīs zem 3,5 kartītēm ir 1.65. Tāpat koeficients, ka abas komandas gūs vārtus ir 2.05, bet iespējamība, ka pirmos vārtus gūs “Angers” ir novērtēta ar koeficientu 4.75. Vēl koeficienti pieejami uz stūra sitienu skaitu (1.91, ka to būs vairāk nekā 9,5), uz konkrētiem vārtu guvējiem, piemēriem, Lionelu Mesi (1.72) vai Neimaru (1.52), kā arī, ka mača pēdējos vārtus gūs PSG (1.21).

Prognozes rezultāts:Precīza
PSG un "Angers" mačā būs mazāk nekā 3,5 kartītes
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.65
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37