40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Portugāle dodas pakaļ trim punktiem

Belgrada, 21:45 @ 27.03.2021

2 no 2!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā futbolā A grupā savstarpējo maču aizvadīs Serbijas un Portugāles valstsvienības. Piecu komandu grupā ir arī Azerbaidžāna, Luksemburga un Īrija.

Gan Serbija, gan Portugāle 1. kārtā svinēja panākumus. Serbijai bija grūts mačs pret Īriju, jo uzvara izcīnīta tikai ar rezultātu 3:2, savukārt Portugāle tikai ar 1:0 pieveica Azerbaidžānu, lai gan izdarīja 29 sitienus, no kuriem 14 bija pa vārtiem.

Bukmeikeri prognozē, ka pēc šī mača Portugāles kontā būs seši punkti, jo koeficients uz panākumu ir 1,71. Neizšķirta varbūtībai piešķirts koeficients 3,85, savukārt vismazāk ticama ir Serbijas uzvara pēc nospēlētām 90 minūtēm – koeficients 4,60.

Apskatot tendences, redzams tas, ka pēdējās deviņās no 12 Serbijas oficiālajām mājas spēlēm abas komandas guvušas vismaz vienus vārtus. Ar koeficientu 1,96 novērtēta iespēja, ka sestdien gan Serbija, gan Portugāle gūs vismaz vienus vārtus.

Visai rezultatīvi spēlējusi Portugāle, jo tā guvusi vismaz divus vārtus pēdējās piecās no septiņām izbraukuma spēlēm. Vai tas piepildīsies arī sestdienas vakarā? Tas šķiet visai reāli – koeficients 1,88.

Rezultāts: Serbija – Portugāle 2:2 (0:2)

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Portugāle gūs vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37