40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: pirmais puslaiks būs sīvs

Ņūkāsla, 22:00 @ 08.04.2022

2 no 2!

Anglijas Premjerlīgā piektdienas vakarā norisināsies viena spēle. Ņūkāslas “United”, kas ar iegūto 31 punktu turnīra tabulā atrodas 15. vietā un izkrišanas zonai ir priekšā par septiņiem punktiem, savā laukumā tiksies ar Vulverhemptonas “Wanderers”, kas ar 49 punktiem pašlaik ir 8. labākā komanda.

Laika periodā no 22. janvāra līdz 10. martam “United” izcīnīja sešas uzvaras un vienreiz spēlēja neizšķirti, taču pēdējos trīs mačos piedzīvotas neveiksmes, ieskaitot sagrāvi pret “Tottenham” ar 1:5. “Wanderers” ar pēdējā laika sniegumu var lepoties, jo četru maču nogrieznī ir trīs uzvaras un viena neveiksme.

Bukmeikeru vērtējumā neliela spēles favorīte ar koeficientu 2,30 ir “United”. Uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,20, savukārt “Wanderers” panākuma koeficients ir 3,55.

Pēdējās astoņās no desmit “Wanderers” izbraukuma spēlēm Premjerlīgā pirmie vārti nav gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka arī piektdienas vakarā pēc aizvadītām 30 minūtēm rezultāts būs 0:0, ir 1,70.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā pirmais puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu. Uz to, ka pēc pirmās spēles daļas uz tablo būs neizšķirts, var uzlikt ar koeficientu 1,98.

Rezultāts: 1. puslaiks 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: neizšķirts pēc pirmā puslaika
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37