Prognozes un trendi: pirmā desmitnieka cīņa

Mainca, 21:30 @ 18.02.2022

1 no 2!

Vācijas Bundeslīgā piektdienas vakarā norisināsies viena spēle, kas būs starp “Mainz” un “Bayer”. Iepriekšējā Bundeslīgas kārtā “Mainz” sadalīja punktus ar “Freiburg”, bet pirms pārspēja “Hoffenheim”, savukārt “Bayer” uzvarējusi četros mačos pēc kārtas, pēdējo reizi neveiksmi piedzīvojot pagājušajā gadā.

Ar koeficientu 2,25 par spēles favorīti tiek uzskatīta “Bayer”, kamēr “Mainz” panākums novērtēts ar koeficientu 3,20. Uz to, ka uzvarētājs piektdienas vakarā netiks noskaidrots, var uzlikt ar koeficientu 3,80.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

“Bayer” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās deviņās no 11 izbraukuma spēlēm Bundeslīgā. Bukmeikeri izlikuši koeficientu 1,80, ka viesi būs precīzi pirmo 45 minūšu laikā.

Ne vairāk kā vieni vārti gūti otrajā puslaikā pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm Bundeslīgā. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,92.

Rezultāts: “Mainz” uzvara 3:2 (0:1)

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Bayer" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT