40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: otrajā puslaikā komandas būs piesardzīgas

Valensija, 22:00 @ 06.05.2022

1 no 3!

Spānijas futbola čempionāta piektdienas vienīgajā spēlē savā starpā tiksies “Levante” un “Real Sociedad”. Četras kārtas pirms turnīra beigām “Levante” ir pēdējā vietā, bet līdz neizkrišanas zonai nepieciešami seši punkti, kamēr viesi ir sestā labākā komanda ar 56 punktiem, no UEFA Čempionu līgas zonas atpaliekot par pieciem punktiem.

Iepriekšējās spēles

Pēdējo spēļu rezultāti “Levante” bijuši dažādi. Aprīļa pēdējā dienā sadalīti punkti ar “Valencia”, pirms tam piedzīvots zaudējums pret “Sevilla”, savukārt aprīļa vidū tika apspēlēta “Granada”.

Ar aizvadītajām trim spēlēm “Real Sociedad” nevar lepoties. Maija mēnesi komanda iesāka ar neizšķirtu pret “Rayo Vallecano”, pirms tam tika piedzīvota neveiksme pret “Barcelona”, savukārt ar “Real Betis” tika spēlēts neizšķirti.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri par spēles favorīti uzskata “Real Sociedad”, piedāvājot koeficientu 2,30. Otrs reālākais iznākums ir “Levante” uzvara (3,25), uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,59.

Pēdējās septiņās no astoņām savstarpējām spēlēm pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka pirmo 30 minūšu laikā tiks atklāts spēles rezultāts, ir 1,90.

Pēdējās septiņās no desmit savstarpējām spēlēm, kas risinājušās Spānijas čempionāta ietvaros “Levante” laukumā, abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas komandas būs precīzas, var uzlikt ar koeficientu 1,72.

Pēdējo sešu savstarpējo spēļu laikā otrajā puslaikā nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Rezultāts: “Levante” uzvara 2:1 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 2. puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37