Prognozes un trendi: “Olympique” pret “Rennes”

Marseļa, 20:00 @ 10.03.2021

1 no 2!

Francijas futbola čempionātā trešdien tikšanās starp komandām, kuras turnīra tabulā atrodas praktiski viena otrai blakus. Marseļas “Olympique” 27 spēlēs izcīnījusi 39 punktus un ieņem 8. vietu, kamēr “Rennes” tikpat daudz mačos tikusi pie 38 punktiem, kas dod 10. pozīciju. Līdz Eirokausu zonai komandas šķir vien daži punkti, tāpēc uzvarēt šajā mačā abām komandām ir būtiski.

Šajā spēlē nav izteiktas favorītes. Uz viesu komandas “Rennes” uzvaru piešķirts koeficients 2,70, bet “Olympique” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 2,90, savukārt pavisam reāla ir arī neizšķirta iespēja – koeficients 2,95.

Pēdējos mačos abas komandas spēlē slikti. Marseļai aizvadītajās 15 Francijas čempionāta spēlēs ir septiņi zaudējumi, seši neizšķirti un tikai viena uzvara. “Rennes” čempionātā slikti spēlē kopš janvāra beigām, jo komandas kontā ir pieci zaudējumi (šobrīd ir četru zaudējumu sērija) un divi neizšķirti.

“Olympique” pēdējās desmit no 12 mājas spēlēm Francijas čempionātā abas komandas vismaz reizi situšas precīzi vārtos. Ar koeficientu 2,05 novērtēta iespēja, ka abas komandas gūs vārtus arī trešdienas vakarā.

Pēdējos septiņos mačos no 11 ar “Olympique” līdzdalību pirmie puslaiki noslēgušies ar vienādu rezultātu. Vai tas notiks arī šajā mačā? Koeficients 1,91 šādu iespēju uzskata par visai reālu.

Rezultāts: “Olympique” uzvara 1:0 (0:0)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: Abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT