40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Olympique” pret “Rennes”

Marseļa, 20:00 @ 10.03.2021

1 no 2!

Francijas futbola čempionātā trešdien tikšanās starp komandām, kuras turnīra tabulā atrodas praktiski viena otrai blakus. Marseļas “Olympique” 27 spēlēs izcīnījusi 39 punktus un ieņem 8. vietu, kamēr “Rennes” tikpat daudz mačos tikusi pie 38 punktiem, kas dod 10. pozīciju. Līdz Eirokausu zonai komandas šķir vien daži punkti, tāpēc uzvarēt šajā mačā abām komandām ir būtiski.

Šajā spēlē nav izteiktas favorītes. Uz viesu komandas “Rennes” uzvaru piešķirts koeficients 2,70, bet “Olympique” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 2,90, savukārt pavisam reāla ir arī neizšķirta iespēja – koeficients 2,95.

Pēdējos mačos abas komandas spēlē slikti. Marseļai aizvadītajās 15 Francijas čempionāta spēlēs ir septiņi zaudējumi, seši neizšķirti un tikai viena uzvara. “Rennes” čempionātā slikti spēlē kopš janvāra beigām, jo komandas kontā ir pieci zaudējumi (šobrīd ir četru zaudējumu sērija) un divi neizšķirti.

“Olympique” pēdējās desmit no 12 mājas spēlēm Francijas čempionātā abas komandas vismaz reizi situšas precīzi vārtos. Ar koeficientu 2,05 novērtēta iespēja, ka abas komandas gūs vārtus arī trešdienas vakarā.

Pēdējos septiņos mačos no 11 ar “Olympique” līdzdalību pirmie puslaiki noslēgušies ar vienādu rezultātu. Vai tas notiks arī šajā mačā? Koeficients 1,91 šādu iespēju uzskata par visai reālu.

Rezultāts: “Olympique” uzvara 1:0 (0:0)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37