40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Norvēģija uzvarēs

Oslo, 21:45 @ 27.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

UEFA Nāciju līgas B līgas 4. grupā atlikusi noslēdzošā spēļu kārta, kur ar vienādu punktu skaitu par pirmo vietu grupā cīnīsies Norvēģija pret Serbiju, kā arī ar par trešo vietu grupā un neizkrišanu uz C līgu cīnīsies Slovēnija ar Zviedriju. Protams, galvenā uzmanība būs tieši Norvēģijas un Serbijas spēlei.

Iepriekšējie rezultāti

Norvēģijas izlase, kas šajā spēlē būs mājiniece, piecās spēlēs tikusi pie trīs uzvarām, viena neizšķirta un viena zaudējuma, kas interesanti zaudēti punkti pret Slovēniju, kura nav vairs cīņā par uzvaru grupā, kopumā Norvēģija piecās spēlēs tikusi pie desmit punktiem. Pretiniece Serbija ir ar identisku bilanci grupā, proti, trīs uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums. Vienīgais zaudējums piedzīvots tieši savā laukumā pret Norvēģiju. Toreiz liels teritoriālais pārsvars bija Serbijai, bet vāja momentu realizācija.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs Norvēģijas izlase, izliekot koeficientu 2.50. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 3.40 , savukārt Serbijas izlases panākums novērtēts ar koeficientu 3.10.

Norvēģijas izlases pēdējās sešās no astoņām mājās spēlēm abas komandas neguva vārtus. Koeficients, ka abas komandas negūs vārtus, ir 2.09.

Norvēģijas izlase uzvarējusi pēdējās sešas no astoņām mājas spēlēm. Koeficients, ka Norvēģija uzvarēs šo spēli, ir 2.50.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: Norvēģijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.50
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37