40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Napoli” pret “Lazio”

Neapole, 21:45 @ 22.04.2021

4 no 4!

Itālijas futbola A sērijā ceturtdienas vakarā mačs starp divām TOP6 komandām – “Napoli” savā laukumā uzņems Romas “Lazio”. Nedaudz labākas sekmes līdz šim sezonā bijušas “Napoli”, kas ar 31 spēlē izcīnītiem 60 punktiem ieņem 5. vietu, bet “Lazio” kontā ir par spēli mazāk un diviem punktiem mazāk, kas dod 6. vietu.

Pirms divām nedēļām “Napoli” piedzīvoja zaudējumu A sērijā, un tā bija komandas pirmā neveiksme kopš 21. februāra. Aizvadītajā nedēļas nogalē Neapole tikās ar “Inter” un nospēlēja 1:1. “Lazio” uzņēmusi labu ritmu kopš zaudējuma Minhenes “Bayern” UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā – četras uzvaras pēc kārtas.

Par spēles favorīti tiek uzskatīta “Napoli”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 2,10. Ļoti līdzīgi novērtētas pārējās divas iespējas – “Lazio” uzvara (koeficients 3,55) un neizšķirts (koeficients 3,60).

Pēdējās septiņās no astoņām tikšanās reizēm Itālijas A sērijā Neapoles laukumā “Napoli” guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka arī šajā spēlē Neapole gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,83.

Tāpat vismaz trīs vārti kopumā gūti pēdējās septiņās no astoņām savstarpējām spēlēm, kas risinājušās “Napoli” laukumā. Šī notikuma (over 2,5) piepildīšanās koeficients ceturtdienas vakarā ir 1,71.

“Napoli” guvusi vārtus 1. puslaikā pēdējās septiņās Itālijas A sērijas mājas spēlēs. Uz to, ka  komanda būs precīza arī šī mača pirmajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Vismaz divi vārti gūti 2. puslaikā pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm Neapoles mājās. Koeficients 1,83 vēsta, ka visai reāla ir iespēja, ka šajā mačā pēc pārtraukuma būs vairāk par 1,5 vārtiem.

Rezultāts: “Napoli” uzvara 5:2 (2:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Napoli" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37