40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Milan” un “Inter” superduelī tiks gūti virs 2,5 vārtiem

Rijāda (Saūda Arābija), 21:00 @ 18.01.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Milan” – Milānas “Inter” 0:3 (0:2)

Trešdien netradicionālā lokācijā, proti, Saūda Arābijas pilsētā Rijādā risināsies Itālijas Superkausa izcīņa, kurā būs vērojams viens no lielākajiem derbijiem pasaules futbolā, proti, laukumā dosies pagājušās sezonas A sērijas uzvarētāja “Milan” un Itālijas kausa ieguvēja Milānas “Inter”.

Iepriekšējie rezultāti

“Milan” un “Inter”, protams, ir vienas no titulētākajām komandām Itālijā, kas izpaužas arī tajā, cik šie klubi reizes uzvarējuši Superkausā. Vadībā ar deviņiem tituliem ir Turīnas “Juventus”, taču “Milan” ar septiņām uzvarām ir otrā, kamēr “Inter” ar sešām – trešā. “Milan” Superkausu pēdējo reizi izcīnīja 2016. gadā, bet “Inter” – 2021. gadā.

Koeficienti un tendences

Milānas derbijs vienaldzīgu neatstāj nevienu un spēlētāji apzinās, ka viņiem šis principiālais duelis ir kaut kas vairāk kā mačs ar jebkuru citu pretinieku. Septiņās no pēdējām deviņām abu komandu savstarpējām spēlēm A sērijā un Itālijas kausā gūti vismaz trīs vārti, tāpēc ir pamats domāt, ka arī šajā mačā būs vērojama rezultatīva cīņa. Koeficients uz to, ka spēlē būs vērojami virs 2,5 goliem ir 1.86.

Tāpat futbola fani var izdarīt likmes arī uz citiem iznākumiem, piemēram, ka vārtus gūs Lautaro Martiness un “Inter” uzvarēs (4.50) vai arī, ka precīzs būs Olivjē Žirū un panākumu gūs “Milan” (5.50). Iespējams prognozēt arī sarkanās kartītes iespējamību (3.65), ka kopējais stūra sitienu skaits būs virs 9,5 (1.92), kā arī daudzus citus iznākumus.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Milan" un "Inter" superduelī tiks gūti virs 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37