40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Milan” pret “Benevento”

Milāna, 21:45 @ 01.05.2021

0 no 2!

Itālijas A sērijas sestdienas pēdējais mačs norisināsies starp “AC Milan” un “Benevento” komandām. Milāna šobrīd ir 5. spēcīgākā komanda ar 66 punktiem, taču mērķis noteikti ir iekļūšana UEFA Čempionu līgā, kamēr “Benevento” cer saglabāt vietu čempionātā, tiesa, tagad komanda ar 31 punktu ieņem 18. vietu, kas nozīmētu nokrišanu līgu zemāk.

Ar nepatīkamiem rezultātiem “Milan” izcēlusies pēdējās divās A sērijas spēlēs, jo abās piedzīvoti zaudējumi. Krietni labāk nav arī “Benevento”, jo pēdējās piecās spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi un divreiz spēlēts neizšķirti, taču 21. martā izdevās sarūpēt lielu pārsteigumu un pieveikt “Juventus”.

Neapšaubāma spēles favorīte pēc bukmeikeru domām ir “Milan”, par ko liecina koeficients 1,37. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 5,20, savukārt “Benevento” uzvaras koeficients ir 7,80.

Pēdējās četrās no piecām “Milan” mājas spēlēm Itālijas A sērijā abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas vienības būs precīzas sestdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Vismaz divi gūti vārti 2. puslaikā bijuši pēdējās sešās no astoņām Milānas mājas spēlēm Itālijas čempionātā. Šāda notikuma (2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem) piepildīšanās šajā reizē novērtēta ar koeficientu 1,75.

Rezultāts: “Milan” uzvara 2:0 (1:0)

Eiropas TOP līgas: ko vērot sestdienā

Standings provided by Sofascore
Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37