40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Meksika negūs vārtus pret Argentīnu

Katara, 21:00 @ 26.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Argentīna – Meksika 2:0 (0:0)

Pasaules kausā futbolā sestdien gaidāma ļoti spraiga un svarīga spēle, C apakšgrupā tiekoties Argentīnai un Meksikai. Argentīnieši zaudējuma vai neizšķirta gadījumā var nokļūt ļoti tuvu neiekļūšanai “play-off”, tādēļ Lionela Mesi pārstāvētajai izlasei obligāti ir jāizcīna trīs punkti.

Iepriekšējie rezultāti

Argentīna nokļuva uzmanības centrā pēc tam, kad pirmajā PK mačā tika piedzīvots pārsteidzošs zaudējums pret Saūda Arābiju ar 1:2. Šī neveiksme noteikti nebija Argentīnas plānos, tāpēc spēles likme pret Meksiku ir kļuvusi divreiz augstāka. Savukārt Meksika pirmajā mačā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Poliju, arīdzan zaudējot punktus.

Koeficienti un tendences

Skaidrs ir viens – argentīnieši spēlēs kā pirmais numurs un noteikti būs maksimāli koncentrējušies, tādēļ maz ticams, ka būs gaidāms šajā čempionātā tik ļoti populārais 0:0. Pēdējās trīs abu komandu savstarpējās spēlēs Argentīna allaž atstājusi Meksiku sausā, attiecīgi izcīnot uzvaras ar 4:0, 2:0 un 2:0. Koeficients, ka meksikāņi negūs vārtus arī šovakar ir 1.73.

Argentīna apzinās, ka tā pēdējās sešās spēlēs Pasaules kausos ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru un ilgi tam vairs nevajadzētu turpināties, turklāt Mesi, kuram šī ir pēdējā iespēja cīnīties par Pasaules kausu, pacietības mērs ir pilns – viņš darīs visu, lai iegūtu savai komandai trīs punktus. Koeficients uz to, ka Mesi būs rezultatīvs un Argentīna uzvarēs ir 2.60.

Tāpat iespējams izdarīt likmi uz to, ka Argentīna iesitīs vairāk nekā 1,5 golus (1.83). Prognozēt var arī iespējamību, ka Argentīna gūs vārtus abos puslaikos (2.80) un to, ka argentīnieši uzvarēs abus puslaikus (3.90). Ir pamats cerēt uz rezultatīvu Argentīnas snigumu, jo ir vērts atcerēties, ka argentīnieši pret Saūda Arābiju iesita arī trīs (!!) vārtus, kas netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Prognozes rezultāts:Precīza
Meksika negūs vārtus pret Argentīnu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.73
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37