40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Marseļa grib spēlēt Eirokausos

Sentetjēna, 14:00 @ 09.05.2021

0 no 2!

Francijas futbola augstākās līgas svētdienu ievadīs “Saint-Etienne” un Marseļas “Olympique” cīņa. Labākās pozīcijās turnīra tabulā atrodas “Olympique”, ar 56 punktiem ieņemot 6. vietu, taču 5. vietas īpašniecei “Lens” ir tikpat punktu, bet vēl svarīgs faktors, ka 5. vieta nodrošina vietu Konferenču līgas kvalifikācijā. “Saint-Etienne” atrodas praktiski tabulas vidusdaļā jeb 12. vietā ar 42 punktiem.

Pēdējā laikā “Saint-Etienne” biežāk uzvar nekā zaudē, jo pēdējās piecās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras un divreiz zaudēts. Tādā pašā spēļu nogrieznī “Olympique” sekmes bijušas vēl labākas – trīs uzvaras un divi neizšķirti.

Bukmeikeri kā favorīti izlikuši “Olympique” – koeficients 2,17. Iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Saint-Etienne”, novērtēta ar koeficientu 3,20, savukārt neizšķirtam piešķirts koeficients 3,45.

Vairāk nekā divi vārti bijuši pēdējās septiņās no deviņām “Saint-Etienne” spēlēm 1. līgā. Koeficients uz to, ka komandas svētdien gūs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,05.

Pēdējās septiņās no desmit spēlēm ar “Saint-Etienne” dalību abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka abas komandas izcelsies ar precīziem sitieniem vārtos, ir 1,83.

Rezultāts: “Saint-Etienne” uzvara 1:0 (1:0)

Eiropas spēcīgākās līgas svētdienā: noslēdzas aizraujošā futbola nedēļas nogale

Standings provided by Sofascore
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37