Sentetjēna, 14:00 @ 09.05.2021

0 no 2!

Francijas futbola augstākās līgas svētdienu ievadīs “Saint-Etienne” un Marseļas “Olympique” cīņa. Labākās pozīcijās turnīra tabulā atrodas “Olympique”, ar 56 punktiem ieņemot 6. vietu, taču 5. vietas īpašniecei “Lens” ir tikpat punktu, bet vēl svarīgs faktors, ka 5. vieta nodrošina vietu Konferenču līgas kvalifikācijā. “Saint-Etienne” atrodas praktiski tabulas vidusdaļā jeb 12. vietā ar 42 punktiem.

Pēdējā laikā “Saint-Etienne” biežāk uzvar nekā zaudē, jo pēdējās piecās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras un divreiz zaudēts. Tādā pašā spēļu nogrieznī “Olympique” sekmes bijušas vēl labākas – trīs uzvaras un divi neizšķirti.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Bukmeikeri kā favorīti izlikuši “Olympique” – koeficients 2,17. Iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Saint-Etienne”, novērtēta ar koeficientu 3,20, savukārt neizšķirtam piešķirts koeficients 3,45.

Vairāk nekā divi vārti bijuši pēdējās septiņās no deviņām “Saint-Etienne” spēlēm 1. līgā. Koeficients uz to, ka komandas svētdien gūs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,05.

Pēdējās septiņās no desmit spēlēm ar “Saint-Etienne” dalību abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka abas komandas izcelsies ar precīziem sitieniem vārtos, ir 1,83.

Rezultāts: “Saint-Etienne” uzvara 1:0 (1:0)

Eiropas spēcīgākās līgas svētdienā: noslēdzas aizraujošā futbola nedēļas nogale

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
1
Precīzas
1
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
130
Precīzas
69
Zaudētas
60
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT