5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Maljorka grib augstāk

Maljorka, 22:00 @ 02.03.2022

1 no 2!

Spānijas futbola čempionātā trešdienas vakarā augstāk turnīra tabulā centīsies pakāpties “Mallorca”, kas pēdējos divos mačos piedzīvojusi divas neveiksmes un pašlaik atrodas 16. vietā tabulā, izkrišanas zonai esot priekšā par pieciem punktiem.

“Real Sociedad” iepriekšējā nedēļā noslēdza Eirokausu sezonu, izstājoties UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā, taču “La Liga” izdevās gūt pozitīvas emocijas, pārspējot “Osasuna”. Komanda ar 41 punktu ir 7. vietā, no Eirokausu zonas atpaliekot par punktu, turklāt “Sociedad” aizvadījusi par spēli mazāk.

Mača favorīte ir “Real Sociedad”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 2,25. Neizšķirta koeficients ir 3,35, bet iespēja, ka triumfēs “Mallorca” novērtēta ar koeficientu 3,60.

Pēdējās piecās Spānijas čempionāta izbraukuma spēlēs “Real Sociedad” otrajā puslaikā nav guvusi vārtus. Koeficients, ka viesi paliks sausā pēc pārtraukuma, ir 2,00.

Pēdējās četrās “Mallorca” mājas spēlēs Spānijas čempionātā pirmajā puslaikā gūti vismaz vieni vārti. Uz to, ka pirmo 45 minūšu laikā tiks atklāts rezultāts, var uzlikt ar koeficientu 1,65.

Rezultāts: “Real Sociedad” uzvara 2:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaikā vairāk par 0,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.65
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu