40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Madrides derbijs – palielinās vai samazinās intrigu par titulu?

Madride, 17:15 @ 07.03.2021

2 no 3!

Iespaidīgajā futbola nedēļas nogalē jāvērš skatieni arī Madrides virzienā, jo svētdien tiks aizvadīts lielais Madrides derbijs starp “Atletico” un “Real”, un mačs būs ļoti svarīgs arī no turnīra tabulas viedokļa. Pašreiz atlēti ar 58 punktiem 24 spēlēs atrodas 1. pozīcijā, turklāt komandai ir viena spēle rezervē, salīdzinot ar tuvākajām konkurentēm “Barcelona” un “Real”, kuras atpaliek vien par dažiem punktiem.

Bukmeikeri nav izcēlusi konkrētu favorīti. Ar koeficientu 2,60 tiek novērtēta iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Atletico”, savukārt koeficients 2,85 ir uz “Real” uzvaru. Tam, ka spēle tiks noslēgta ar vienādu rezultātu, piešķirts koeficients 3,30.

Pēdējās trīs “La Liga” spēlēs “Atletico” izcīnīja uzvaru, nospēlēja neizšķirti un piedzīvoja zaudējumu, savukārt “Real” pirms pēdējā neizšķirta pret “Real Sociedad” uzvarēja četrās spēlēs pēc kārtas.

Apskatot komandu trendus, tad “Real” 2. puslaikā guvusi vārtus pēdējos 12 Madrides derbijos no 16. Šāda notikuma iespējamība svētdienas spēlē tiek novērtēta ar koeficientu 1,96.

Karaliskais klubs pēdējās sešās Spānijas čempionāta spēlēs no astoņām pirmajā puslaikā spēlējis neizšķirti. Koeficients uz šo iespēju Madrides derbijā ir 2,05.

“Atletico” pēdējās 10 no 11 Spānijas čempionāta spēlēm pirmajos puslaikos guvusi vismaz vienus vārtus, un koeficients 1,50 vēsta par šī notikuma iespējamo piepildīšanos arī svētdien.

Spēles rezultāts: “Atletico” – “Real” 1:1 (1:0)

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Real" vairāk par 0,5 vārtiem 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37