Londona, 18:30 @ 16.01.2022

Likme atgriezta!

Arī svētdien gaidāma interesanta cīņa Anglijas Premjerlīgā, jo tiksies divas Londonas komandas – “Tottenham Hotspur” un “Arsenal”. Abas komandas atrodas blakus arī turnīra tabulā, jo “Hotspur” ir 6. vietā ar 33 punktiem, bet “Arsenal” aizvadījusi par divām spēlēm vairāk, ieguvusi par diviem punktiem un atrodas pozīciju augstāk.

Pēdējās nedēļas pagājušas kausu zīmē, un trešdien “Tottenham” zaudēja “Chelsea”, tādējādi neiekļūstot Līgas kausa finālā. Atzīstami komanda spēlējusi Premjerlīgā, pēdējos trīs mačos divreiz tiekot pie uzvarām. “Arsenal” pirmo Līgas kausa pusfināla spēli pret “Liverpool” aizvadīja neizšķirti, bet pēdējā Premjerlīgas mačā zaudēts Mančestras “City”, pirms tam uzvarot četrās spēlēs pēc kārtas.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Favorītes statusā ar koeficientu 2,40 atrodas “Tottenham”, bet “Arsenal” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,20. Uz to, ka uzvarētājs svētdienas vakarā netiks noskaidrots, var uzlikt ar koeficientu 3,40.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā komandas pirmos vārtus guvušas līdz 30. minūtei. Koeficients, ka spēles rezultāts tiks atklāts pirmo 30 minūšu laikā, ir 1,98.

“Tottenham” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā savā laukumā pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā. Uz to, ka mājinieki pirmo 45 minūšu laikā negūs vārtus, var uzlikta ar koeficientu 1,74.

Likme atgriezta, jo spēle pārcelta Covid-19 dēļ

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Tottenham" 1. puslaikā negūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT