5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Londonas derbijs

Londona, 18:30 @ 16.01.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Arī svētdien gaidāma interesanta cīņa Anglijas Premjerlīgā, jo tiksies divas Londonas komandas – “Tottenham Hotspur” un “Arsenal”. Abas komandas atrodas blakus arī turnīra tabulā, jo “Hotspur” ir 6. vietā ar 33 punktiem, bet “Arsenal” aizvadījusi par divām spēlēm vairāk, ieguvusi par diviem punktiem un atrodas pozīciju augstāk.

Pēdējās nedēļas pagājušas kausu zīmē, un trešdien “Tottenham” zaudēja “Chelsea”, tādējādi neiekļūstot Līgas kausa finālā. Atzīstami komanda spēlējusi Premjerlīgā, pēdējos trīs mačos divreiz tiekot pie uzvarām. “Arsenal” pirmo Līgas kausa pusfināla spēli pret “Liverpool” aizvadīja neizšķirti, bet pēdējā Premjerlīgas mačā zaudēts Mančestras “City”, pirms tam uzvarot četrās spēlēs pēc kārtas.

Favorītes statusā ar koeficientu 2,40 atrodas “Tottenham”, bet “Arsenal” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,20. Uz to, ka uzvarētājs svētdienas vakarā netiks noskaidrots, var uzlikt ar koeficientu 3,40.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā komandas pirmos vārtus guvušas līdz 30. minūtei. Koeficients, ka spēles rezultāts tiks atklāts pirmo 30 minūšu laikā, ir 1,98.

“Tottenham” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā savā laukumā pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā. Uz to, ka mājinieki pirmo 45 minūšu laikā negūs vārtus, var uzlikta ar koeficientu 1,74.

Likme atgriezta, jo spēle pārcelta Covid-19 dēļ

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Tottenham" 1. puslaikā negūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu