40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Londonas derbijs

Londona, 21:45 @ 20.04.2022

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgā interesants duelis gaidāms trešdienas vakarā, jo savā starpā tiksies divas Londonas komandas – “Chelsea” un “Arsenal”. Trešo vietu ar 62 punktiem ieņem “Chelsea”, un, neskatoties uz to, ka komanda aizvadījusi par spēli mazāk nekā TOP2, izredzes pacīnīties par titulu ir ļoti minimālas. “Arsenal” ieņem 6. vietu, taču aizvadījusi arī par spēli mazāk nekā tuvākās konkurentes.

Nedēļas nogalē “Chelsea” izcīnīja vietu FA Kausa finālā, bet pirms tam neizdevās iekļūt UEFA Čempionu līgas pusfinālā, tādējādi noliekot čempionu pilnvaras. “Arsenal” piemeklējusi melnā sērija, jo piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas Premjerlīgā. Tiekot pie vismaz sešiem punktiem, komanda būtu pirmajā četriniekā.

Bukmeikeri ar koeficientu 1,90 novērtējuši “Chelsea” uzvaru, bet koeficients, ka uzvarētājs netiks noskaidrots, ir 3,70. “Arsenal” panākums novērtēts ar koeficientu 4,40.

Pēdējās sešās no septiņām tikšanās reizēm Premjerlīgā pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Uz to, ka pirmo 30 minūšu laikā būs vismaz viens precīzs sitiens vārtos, var uzlikt ar koeficientu 1,98.

Pēdējās sešās savstarpējās spēlēs pirmajā puslaikā kāda no komandām uzvarējusi, paliekot “sausā”. Koeficients, ka šis notikums piepildīsies arī trešdienas vakarā, ir 1,92.

Rezultāts: 3 vārti līdz 30. minūtei, 1. puslaiks – 2:2

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 0,5 vārtiem līdz 30. minūtei
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37