40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Liverpool” pret “Chelsea”

Liverpūle, 22:15 @ 04.03.2021

3 no 3!

Tuvojošos nedēļas nogali labi iesildīs Anglijas Premjerlīgas mačs starp čempioni “Liverpool” un “Chelsea”. Skaidrs, ka Liverpūle šosezon noliks čempiones pilnvaras, taču komanda turpina cīņu par vietu Eirokausos un to pašu var attiecināt uz “Chelsea”. Pūlei šobrīd 26 spēlēs 43 punkti un 6. vieta, savukārt “Chelsea” par punktu vairāk un pozīciju augstāk.

Neskatoties uz to, ka “Liverpool” izcīnījusi tikai vienu uzvaru pēdējās piecās spēlēs un savā laukumā nav uzvarējusi pēdējos četros mačos, komanda šajā duelī ar koeficientu 2.15 ir favorīte. Kā otra reālākā iespēja ir “Chelsea” uzvara (koeficients 3.05), bet neizšķirts tiek vērtēts ar koeficienta 3.55 iespējamību.

Pēdējās komandu tikšanās reizes Premjerlīgā ir bijušas mazrezultatīvas – sešos no pēdējiem astoņiem dueļiem komandas kopumā nav guvušas vairāk par trim vārtiem. Bukemikeru piedāvātais koeficients uz šo iespēju ir 2.05.

Lai gan komandas negūst bieži vārtus, “Chelsea” pamanījusies gūt vārtus 1. puslaikā sešās no pēdējām astoņām savstarpējām spēlēm čempionātā, kas ceturtdienas vakarā tiek novērtēta ar koeficientu 2.17, kamēr “Liverpool” sešos no pēdējiem astoņiem dueļiem savā laukumā nav pratusi atslēgt vārtus pirmo 45 minūšu laikā. Ņemot vērā komandas problēmas uzvarēt savā laukumā, koeficients uz šo notikumu ir 1.90.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Under 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37