Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Liverpool” izpildīs vairāk nekā 6,5 stūra sitienus pret “Napoli”

Liverpūle @ 01.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Liverpool” uzvarā ar 2:0 izpildīja četrus stūra sitienus

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs iestūrē finiša taisnē un otrdien tiks aizvadīti pēdējie mači A apakšgrupā, vienā no spēlēm tiekoties mājiniecei “Liverpool” un itāļu vadošajai komandai “Napoli”.

Iepriekšējie rezultāti

“Napoli” un “Liverpool” ir absolūtas grupas favorītes un dalību izslēgšanas turnīrā nodrošināja jau iepriekš. “Napoli” līdz šim spēlējusi izcili, uzvarot visās piecās ČL cīņās, kamēr “Liverpool” panākumus guvusi četrās, vienīgo reizi piekāpjoties “Napoli” (1:4) abu komandu pirmajā savstarpējā mačā. “Napoli” pagaidām ir sakrājusi maksimālos 15 punktus, kamēr Liverpūlei ir 12 punkti.

Koeficienti un tendences

Liverpūle pēdējos sešos ČL mačos savā laukumā katrā izpildījusi vismaz septiņus stūra sitienus, tāpēc koeficients uz to, ka pret “Napoli” tiks izdarīti vairāk nekā 6,5 stūri ir 2,16. Tikmēr koeficients uz to, ka abi klubi gūs vārtus ir 1.51, bet uz to, ka kopējais vārtu skaits būs vairāk nekā 3,5 koeficients ir 2.35.

Bukmeikeri piedāvā arī apvienoto likmi (3.00) uz to, ka “Liverpool” uzvarēs, abas komandas gūs vārtus un mačā būs vērojami vairāk nekā 2,5 goli. Savukārt tieši tāda pati trīskārša kombinācija, taču ar “Napoli” uzvaru ir novērtēta ar koeficientu 5.20. Likmes iespējams veikt arī uz potenciālajiem brīdinājumiem. Bukmeikeri piedāvā koeficientu 2.22 uz to, ka mačā tiks parādītas vairāk nekā 3,5 dzeltenās/sarkanās kartītes.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Liverpool" izpildīs vairāk nekā 6,5 stūra sitienus pret "Napoli"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.16
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37