Prognozes un trendi: “Lille” uzņem “Montpellier”

Lille, 22:00 @ 16.04.2021

2 no 2!

Francijas futbola čempionāta nedēļas nogali ievadīs mačs starp “Lille” un “Montpellier” komandām. Turnīra tabulas galvgalī šobrīd atrodas “Lille”, kas 32 spēlēs izcīnījusi 69 punktus, bet “Montpellier” šobrīd ir 8. spēcīgākā komanda ar 46 punktiem.

“Lille” izcīnījusi uzvaras pēdējās divās spēlēs, turklāt abos mačos pretinieki tika atstāti uz nulli. Ļoti svarīgs panākums bija 3. aprīlī pret Parīzes “Saint-Germain”, kas ļāva atkal kļūt par Francijas čempionāta līderi.

Spēlēs ar “Montpellier” piedalīšanos jau kopš 3. februāra ir tikai divi veidu iznākumi – neizšķirts vai “Montpellier” uzvara. Šajā laika periodā komandai bijušas kopumā 13 spēles Francijas čempionātā un kausā, bet pie uzvaras izdevies tikt septiņos gadījumos.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Bukmeikeri uzskata, ka uzvaru piektdienas vakarā izcīnīs “Lille”, piedāvājot koeficientu 1,60. Varbūtība, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,90, bet “Montpellier” uzvaras koeficients ir 5,50.

Pēdējās sešās no astoņām mājas spēlēm “Lille” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Koeficients, ka arī šajā spēlē Lillei būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 2,02.

Aizvadītajās 15 no 17 Francijas līgas spēlēm ar “Montpellier” piedalīšanos abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka arī šajā spēlē katra no komandām gūs vismaz pa vieniem vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,95.

Rezultāts: 1:1

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT