Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Lille” uzņem “Montpellier”

Lille, 22:00 @ 16.04.2021

2 no 2!

Francijas futbola čempionāta nedēļas nogali ievadīs mačs starp “Lille” un “Montpellier” komandām. Turnīra tabulas galvgalī šobrīd atrodas “Lille”, kas 32 spēlēs izcīnījusi 69 punktus, bet “Montpellier” šobrīd ir 8. spēcīgākā komanda ar 46 punktiem.

“Lille” izcīnījusi uzvaras pēdējās divās spēlēs, turklāt abos mačos pretinieki tika atstāti uz nulli. Ļoti svarīgs panākums bija 3. aprīlī pret Parīzes “Saint-Germain”, kas ļāva atkal kļūt par Francijas čempionāta līderi.

Spēlēs ar “Montpellier” piedalīšanos jau kopš 3. februāra ir tikai divi veidu iznākumi – neizšķirts vai “Montpellier” uzvara. Šajā laika periodā komandai bijušas kopumā 13 spēles Francijas čempionātā un kausā, bet pie uzvaras izdevies tikt septiņos gadījumos.

Bukmeikeri uzskata, ka uzvaru piektdienas vakarā izcīnīs “Lille”, piedāvājot koeficientu 1,60. Varbūtība, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,90, bet “Montpellier” uzvaras koeficients ir 5,50.

Pēdējās sešās no astoņām mājas spēlēm “Lille” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Koeficients, ka arī šajā spēlē Lillei būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 2,02.

Aizvadītajās 15 no 17 Francijas līgas spēlēm ar “Montpellier” piedalīšanos abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka arī šajā spēlē katra no komandām gūs vismaz pa vieniem vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,95.

Rezultāts: 1:1

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37