Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Levante” uzņem “Sevilla”

Valensija, 20:00 @ 21.04.2021

1 no 3!

Spānijas futbola čempionātā trešdienas vakarā “Levante” tiksies ar “Sevilla”. Laukuma saimniece “Levante” aizvadītajā 31 spēlē izcīnījusi 38 punktus, tādējādi turnīra tabulā atrodoties 9. vietā, bet “Sevilla” ar 64 punktiem ieņem 4. vietu.

“Levante” pēdējās sešās “La Liga” spēlēs izcīnījusi divas uzvaras, bet piedzīvojusi četras neveiksmes. Krietni labāku spēli demonstrē “Sevilla”, kas uzvarējusi pēdējās trīs spēlēs Spānijā, bet sešu maču nogrieznī triumfējusi piecas reizes.

Bukmeikeru vērtējumā par šīs spēles favorīti tiek uzskatīta “Sevilla”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 1,68. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 4,10, kamēr koeficients uz “Levante” uzvaru ir 4,80.

Pēdējās četrās izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā ar “Sevilla” piedalīšanos abas komandas guvušas vārtus, kā arī pēdējās piecās tikšanās reizēs “Levante” laukumā katra no komandām vismaz reizi guvusi vārtus. Abas komandas gūs vārtus trešdienas vakarā – koeficients 1,70.

“Levante” pēdējās piecās mājas spēlēs pret “Sevilla” guvusi vārtus 2. puslaikā. Uz to, ka “Levante” būs precīza spēles otrajā daļā, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Aizvadītajās deviņās no 10 “Levante” spēlēm Spānijas čempionātā kopā nav gūti vairāk par diviem vārtiem. Koeficients, ka šajā spēlē būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 2,10.

Rezultāts: “Sevilla” uzvara 1:0 (0:0)

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37