Prognozes un trendi: “Lens” uzņem līderi

Lensa, 22:00 @ 07.05.2021

2 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā notiks viena spēle, un tā būs starp “Lens” un “Lille” komandām. Laukuma saimniece “Lens” turnīra tabulā ar 56 izcīnītajiem punktiem 35 spēlēs ieņem 5. vietu, savukārt “Lille” ir visa čempionāta līdere ar 76 punktiem, tiesa, PSG atrodas turpat blakus, atpaliekot tikai par punktu.

Iepriekšējā kārtā “Lens” piedzīvoja zaudējumu pret PSG, bet pirms tam sešās spēlēs bija trīs uzvaras un trīs neizšķirti. “Lille” pēdējo piecu spēļu nogrieznī nav piedzīvojusi zaudējumus, tiekot pie četriem panākumiem un vienreiz spēlējot neizšķirti.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Spēles favorīte bukmeikeru vērtējumā ir “Lille”, piedāvājot koeficientu 1,94 uz komandas panākumu. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,45, savukārt “Lens” uzvaras koeficients ir 3,90.

Pēdējās astoņās no 10 “Lens” spēlēm Francijas čempionātā komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Uz to, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,08.

“Lille” pēdējās piecās izbraukuma spēlēs no septiņām Francijas čempionātā ir guvusi vismaz divus vārtus. Vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,08.

Rezultāts: “Lille” uzvara 3:0 (2:0)

Piektdienas futbola vakars: četras Eiropas spēcīgāko līgu spēles

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.08
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT