40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Lens” uzņem līderi

Lensa, 22:00 @ 07.05.2021

2 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā notiks viena spēle, un tā būs starp “Lens” un “Lille” komandām. Laukuma saimniece “Lens” turnīra tabulā ar 56 izcīnītajiem punktiem 35 spēlēs ieņem 5. vietu, savukārt “Lille” ir visa čempionāta līdere ar 76 punktiem, tiesa, PSG atrodas turpat blakus, atpaliekot tikai par punktu.

Iepriekšējā kārtā “Lens” piedzīvoja zaudējumu pret PSG, bet pirms tam sešās spēlēs bija trīs uzvaras un trīs neizšķirti. “Lille” pēdējo piecu spēļu nogrieznī nav piedzīvojusi zaudējumus, tiekot pie četriem panākumiem un vienreiz spēlējot neizšķirti.

Spēles favorīte bukmeikeru vērtējumā ir “Lille”, piedāvājot koeficientu 1,94 uz komandas panākumu. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,45, savukārt “Lens” uzvaras koeficients ir 3,90.

Pēdējās astoņās no 10 “Lens” spēlēm Francijas čempionātā komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Uz to, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,08.

“Lille” pēdējās piecās izbraukuma spēlēs no septiņām Francijas čempionātā ir guvusi vismaz divus vārtus. Vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,08.

Rezultāts: “Lille” uzvara 3:0 (2:0)

Piektdienas futbola vakars: četras Eiropas spēcīgāko līgu spēles

Standings provided by Sofascore
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.08
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37