5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: lejasgala duelis

Brentforda, 17:00 @ 26.02.2022

2 no 2!

Anglijas Premjerlīgā sestdien svarīgu spēli aizvadīs “Brentford” un Ņūkāslas “United”. Abas vienības cīnās par palikšanu augstākajā sabiedrībā, un pagaidām labākās pozīcijās atrodas Brentforda, kas ar 24 punktiem ir 14. vietā, kamēr Ņūkāsla ar 22 punktiem ir pēdējā vietā, kas garantē palikšanu Premjerlīgā. Svarīgi gan piebilst, ka “Brentford” aizvadījusi par 1-3 spēlēm vairāk nekā tuvākās konkurentes.

Uzvaru Premjerlīgā “Brentford” nav izcīnījusi kopš šīgada otrās dienas. Pēdējās septiņās cīņās Premjerlīgā komandas kontā ir viens neizšķirts un sešas neveiksmes. Krietni labākas sekmes ir “United”, jo pēdējās piecās spēlēs čempionātā izcīnītas trīs uzvaras un divreiz dalīti punkti.

Bukmeikeru vērtējumā minimāla favorīte ir mājiniece “Brentford” – koeficients 2,52. Ņūkāslas panākums novērtēts ar koeficientu 3,00, kamēr uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,35.

Pēdējās sešās “Brentford” spēlēs Premjerlīgā un aizvadītajos sešos “United” mačos pirmie vārti nav gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka līdz 30. minūtei arī sestdien rezultāts būs 0:0, ir 1,76.

“Brentford” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās sešās Premjerlīgas spēlēs. Uz to, ka mājinieki pirmo 45 minūšu laikā negūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,66.

Rezultāts: “United” uzvara 2:0, pirmos vārtus gūstot 33. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: līdz 30. minūtei netiks gūti vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.76
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu