40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Lazio” skrien pakaļ 5. vietai

Roma, 13:30 @ 02.05.2021

2 no 2!

Itālijas futbola A sērijas svētdienas pirmajā mačā Romas “Lazio” savā laukumā spēlēs pret “Genoa”. “Lazio” līdz šim 32 spēlēs izcīnījusi 61 punktu, kas ļauj atrasties 6. vietā, no pozīciju augstāk esošās “AC Milan” atpaliekot par spēli un pieciem punktiem, savukārt “Genoa” ar 36 punktiem ir 13. labākā komanda čempionātā.

Šīs nedēļas pirmdienā “Lazio” apspēlēja “Milan”, tādējādi reabilitējoties par zaudējumu pret “Napoli”, kas pārtrauca komandas piecu uzvaru sēriju čempionātā. “Genoa” iepriekšējā kārtā tika galā ar “Spezia”, bet pirms tam četros mačos bija divi zaudējumi un divi neizšķirti.

Bukmeikeru vērtējumā spēles favorīte ir “Lazio”, kuras uzvaras koeficients ir 1,40. Kā otrs reālākais variants tiek minēts neizšķirts (koeficients 5,00), savukārt “Genoa” uzvara novērtēta ar koeficientu 7,40.

Pēdējās četrās no piecām sasvstarpējām spēlēm, kas notikušas “Lazio” laukumā, Roma uzvarējusi pirmo puslaiku. Koeficients, ka šī mača pirmo puslaiku “Lazio” uzvarēs, ir 1,86.

Aizvadītajās četrās tikšanās reizēs Itālijas čempionāta ietvaros Romā komandas guvušas vismaz divus vārtus pēc pārtraukuma. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,80.

Rezultāts: “Lazio” uzvara 4:3 (2:0)

TOP Eiropas futbola līgas: svētdienas spēles

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Lazio" uzvarēs 1. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37