5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Lazio” pret vājo “Genoa”

Roma, 19:30 @ 17.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

2 no 2!

Itālijas A sērijas nedēļas nogali ievadīs spēle starp Romas “Lazio” un “Genoa”. Šajā sezonā krietni labākas sekmes ir “Lazio”, kas 17 spēļu laikā izcīnījusi 25 punktus un atrodas 9. vietā tabulā, kamēr Dženovai tikai desmit punkti, 18. vieta, kas nozīmētu vietas pazaudēšanu un izkrišanu uz B sēriju.

“Lazio” piedzīvo grūtu periodu, jo, ņemot vērā gan A sēriju, gan UEFA Eiropas līgu, piecu spēļu periodā izcīnīta tikai viena uzvara, bet piedzīvotas divas neveiksmes un divreiz spēlēts neizšķirti. Nelieli svētki var būt “Genoa”, jo Itālijas kausa izcīņā otrdien izcīnīta uzvara, iekļūstot astotdaļfinālā, bet vienīgā A sērijas uzvara gūta 12. septembrī.

Izteikta favorīte piektdienas vakarā ir “Lazio”, uz kuru bukmeikeri izlikuši koeficientu 1,47. Neizšķirta iespējamība pēc 90 minūtēm novērtēta ar koeficientu 4,95, savukārt vismazāk ticamais scenārijs ir “Genoa” uzvara – koeficients 8,00.

“Lazio” pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm savā laukumā Itālijas čempionātā uzvarējusi pirmajā puslaikā. Koeficients, ka Romas komanda būs vadībā pēc pirmajām 45 minūtēm, ir 1,92.

Pēdējās piecās tikšanās reizēs, kas notikušas “Lazio” laukumā, pēc puslaika pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,92.

Prognoze precīza: “Lazio” uzvara 3:1 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Lazio" uzvara 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu