Roma, 21:45 @ 26.04.2021

2 no 3!

Itālijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā Romas “Lazio” uzņems “Milan”. Turnīra tabulā “Lazio” ar 58 punktiem atrodas 6. vietā, tiesa, komanda aizvadījusi par spēli mazāk nekā tuvākās konkurentes, bet “Milan” gozējas 3. vietā ar izcīnītajiem 66 punktiem.

Aizvadītās nedēļas vidū “Lazio” rezultatīvā spēlē zaudēja “Napoli” ar 2:5, taču pirms tam bija uzvarējusi piecās Itālijas A sērijas spēlēs pēc kārtas. “Milan” iepriekšējā mačā zaudēja punktus pret “Sassuolo”, tādējādi pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju.

Priekšrocības pirmdienas vakarā bukmeikeri paredz “Lazio” komandai, piedāvājot koeficientu 2,12 uz Romas uzvaru. Otrs reālākais scenārijs ir “Milan” uzvara (koeficients 3,05), bet neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,90.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

“Lazio” futbolisti guvuši vismaz divus vārtus pēdējās septiņās no deviņām mājas spēlēm A sērijā. Koeficients, ka Roma arī šajā spēlē gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,90.

“Milan” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās četrās izbraukuma spēlēs, un šāda notikuma piepildīšanās pirmdienas vakarā novērtēta ar koeficientu 2,43.

Pēdējās piecās no sešām “Milan” izbraukuma spēlēm Itālijas čempionātā 2. puslaikos gūti vismaz divi vārti. Uz to, ka arī šajā duelī būs vairāk par 1,5 vārtiem noslēdzošajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,85.

Rezultāts: “Lazio” uzvara 3:0 (1:0)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Eiropas augstākās raudzes futbols: pirmdienas spēles

Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
1
Precīzas
1
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
130
Precīzas
69
Zaudētas
60
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT