40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Lazio” pret “Milan”

Roma, 21:45 @ 26.04.2021

2 no 3!

Itālijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā Romas “Lazio” uzņems “Milan”. Turnīra tabulā “Lazio” ar 58 punktiem atrodas 6. vietā, tiesa, komanda aizvadījusi par spēli mazāk nekā tuvākās konkurentes, bet “Milan” gozējas 3. vietā ar izcīnītajiem 66 punktiem.

Aizvadītās nedēļas vidū “Lazio” rezultatīvā spēlē zaudēja “Napoli” ar 2:5, taču pirms tam bija uzvarējusi piecās Itālijas A sērijas spēlēs pēc kārtas. “Milan” iepriekšējā mačā zaudēja punktus pret “Sassuolo”, tādējādi pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju.

Priekšrocības pirmdienas vakarā bukmeikeri paredz “Lazio” komandai, piedāvājot koeficientu 2,12 uz Romas uzvaru. Otrs reālākais scenārijs ir “Milan” uzvara (koeficients 3,05), bet neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,90.

“Lazio” futbolisti guvuši vismaz divus vārtus pēdējās septiņās no deviņām mājas spēlēm A sērijā. Koeficients, ka Roma arī šajā spēlē gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,90.

“Milan” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās četrās izbraukuma spēlēs, un šāda notikuma piepildīšanās pirmdienas vakarā novērtēta ar koeficientu 2,43.

Pēdējās piecās no sešām “Milan” izbraukuma spēlēm Itālijas čempionātā 2. puslaikos gūti vismaz divi vārti. Uz to, ka arī šajā duelī būs vairāk par 1,5 vārtiem noslēdzošajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,85.

Rezultāts: “Lazio” uzvara 3:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37