Prognozes un trendi: “Lazio” jāatgūst ritms

Roma, 21:45 @ 14.03.2022

0 no 2!

Jaunās darba nedēļas sākumā Itālijas A sērijas savstarpējo spēli aizvadīs Romas “Lazio” un “Venezia”. Iepriekšējā kārtā galvaspilsētas komanda apspēlēja “Cagliari”, taču pirms tam četru spēļu nogrieznī, ieskaitot Eirokausus, divi zaudējumi un divi neizšķirti. “Venezia” cīnās par palikšanu augstākajā līgā, tomēr sekmes kalendārajā gadā bijušas sliktas – astoņās spēlēs tikai viena uzvara.

Izteikta favorīte pirmdienas vakarā ir “Lazio” – koeficients 1,32. Neizšķirta iespējamība novērtēta ar koeficientu 5,75, savukārt uz Venēcijas uzvaru var uzlikt ar koeficientu 10,50.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Vismaz divi vārti pēc pārtraukuma gūti pēdējās piecās no sešām “Lazio” mājas spēlēm A sērijā. Koeficients, ka otrajās 45 minūtēs būs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,83.

“Venezia” guvusi vārtus pēdējās desmit no 12 A sērijas spēlēm. Uz to, ka Venēcija būs precīza, var uzlikt ar koeficientu 1,78.

Rezultāts: “Lazio” uzvara 1:0 (0:0)

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT