40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Latvijas izlase gūs vairāk nekā 78,5 punktus pret Grieķiju

Herakliona, 19:00 @ 11.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Grieķija – Latvija 60:80

Latvijas basketbola izlase turpina cīņu par iekļūšanu 2023. gada Pasaules kausa finālturnīrā. Piektdien mūsējie Eiropas zonas kvalifikācijā viesos cīnīsies ar Grieķiju, kas I grupā atpaliek tikai vienu punktu no pirmajā vietā esošās Latvijas valstsvienības.

Iepriekšējie rezultāti

Mūsējie aizvada ļoti labu PK kvalifikāciju, uzvarot piecās spēlēs no sešām un izcīnot 83,3% uzvaru. Tas ar 11 punktiem ļauj ieņemt pirmo vietu I grupā, kamēr otrajā pozīcijā esošie grieķi ar četriem panākumiem un 10 punktiem ir otrajā pozīcijā.

Latvijas izlase jau piektdien var nodrošināt dalību Pasaules kausa finālturnīrā. Mūsējiem ir jāuzvar Grieķija un jācer, ka zaudējumu piedzīvos vai nu Beļģija (pret Turciju) vai Serbija (pret Lielbritāniju). Līdz ar to var teikt, ka piektdien vietējie basketbola fani jutīs līdzi Latvijai, Turcijai un Lielbritnājiai.

Koeficienti un tendences

Deviņās no pēdējām 12 Latvijas izlases spēlēm PK kvalifikācijā mūsējie guvuši vismaz 79 punktus. Koeficients uz to, ka gaidāmajā spēlē Latvija iemetīs vairāk nekā 78,5 punktus ir 1.88. Savukārt koeficients uz to, ka mačā kopā tiks gūti vairāk nekā 159 punkti 1.73. Likmes pieejamas arī uz to, vai kopējais punktu skaits būs pāra/nepāra skaitlis (1.85 abos variantos), kā arī uz papildlaika iespējamību (9.40).

Prognozes rezultāts:Precīza
Latvijas izlases gūto punktu skaits pret Grieķiju (virs 78,5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37