40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: kura spēlēs Karaļa kausa pusfinālā?

Bilbao, 22:30 @ 03.02.2022

1 no 2!

Ceturtdienas vakarā noskaidrosies atlikušās divas Spānijas Karaļa kausa pusfināla dalībnieces. Pēdējā pārī savā starpā tiksies Bilbao “Athletic” un Madrides “Real”. Tieši Bilbao komanda iepriekšējā kārtā sagādāja pārsteigumu, jo no turpmākās cīņas izslēdza “Barcelona”. Kas tas būtu par dueli, ja ceturtdaļfinālā tiktos abi Spānijas flagmaņi. Turklāt jāatgādina, ka “Athletic” Superkausa pusfinālā pieveica Madrides “Atletico”, finālā gan piekāpjoties “Real”.

Ja “Athletic” iepriekšējā “La Liga” mačā izcīnīja uzvaru, tad “Real” spēlēja 2:2 ar “Elche”, kuru Karaļa kausa astotdaļfinālā apspēlēja tikai papildlaikā. Interesanti, ka bukmeikeri šajā duelī Madridi neuzskata par lielu favorīti, izliekot koeficientu 2,45. “Athletic” panākums novērtēts ar koeficientu 3,00, kamēr uz papildlaika nepieciešamību var uzlikt ar koeficientu 3,40.

“Real” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās sešās no septiņām izbraukuma spēlēm Karaļa kausā. Koeficients, ka Madride pirmo 45 minūšu laikā būs precīza, ir 2,05.

“Athletic” izcēlusies ar vismaz vienu precīzu sitienu vārtos otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām mājas spēlēm Karaļa kausā. Otrajā puslaikā “Athletic” vairāk par 0,5 vārtiem – koeficients 1,83.

Rezultāts: “Athletic” uzvara 1:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" gūs vārtus pirmajā puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37