40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: kura nezaudēs?

Bigo, 19:30 @ 06.03.2022

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā svētdien desmitās vietas īpašniece Bigo “Celta” savās mājās tiksies ar lejasgala komandu “Mallorca”, kas ieņem 16. vietu, apdzenot izkrišanas zonas vienības par vismaz pieciem punktiem. Decembrī pirmajā tikšanās reizē abas komandas uzvarētāju nenoskaidroja.

Pagājušajā kārtā “Celta” zaudēja pašreizējai čempionei “Atletico”, bet pirms tam divas spēles aizvadīja neizšķirti. Iepriekšējo uzvaru Bigo komanda izcīnīja februāra piektajā dienā, kad apspēlēja “Rayo Vallecano”. Trīs zaudējumus pēc kārtas piedzīvojusi “Mallorca”, bet februāra ievadā padevās divu uzvaru sērija.

Ar koeficientu 1,80 par spēles galveno favorīti tiek uzskatīta “Celta”. Koeficients, ka arī šis mačs noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 3,60, bet “Mallorca” panākums novērtēts ar koeficientu 5,30.

“Celta” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās četrās no piecām mājas spēlēm Spānijas čempionātā. Uz to, ka mājiniece būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,92.

Pēdējās piecās no sešām “Mallorca” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā otrajā puslaikā gūti vairāk nekā vieni vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,35.

Rezultāts: “Celta” uzvara 4:3 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Celta" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37