Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: komandas nav tālu no TOP5

Lestera, 21:30 @ 16.12.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Anglijas Premjerlīgā ceturtdien norisināsies trīs spēles, un Lesteras “City” spēkosies ar Totenhemas “Hotspur”. Laukuma saimniece “City” turnīra tabulā atrodas 9. vietā ar 22 punktiem, no labāko piecinieka atpaliekot par sešiem punktiem, kamēr “Hotspur” 14 spēļu laikā (pārējām komandām ir 16 vai 17 mači) ir 25 punkti, kas dod 7. vietu.

Pēdējā kārtā “City” apspēlēja Ņūkāslas “United”, bet pirms tam sešu spēļu nogrieznī bija trīs neveiksmes, divi neizšķirti un tikai viena uzvara. Pēdējo nedēļu laikā divi “Hotspur” mači tika atcelti, bet tā komanda spējusi tikt pie panākumiem trīs spēlēs pēc kārtas.

Bukmeikeri, izliekot koeficientus, nav sliekušies par izteiktu favorīti, taču minimāli mazāks koeficients ir uz “Hotspur” uzvaru – 2,65. “City” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 2,70, kamēr neizšķirta koeficients ir 3,60.

Pēdējās deviņās no desmit tikšanās reizēm Premjerlīgā pirmais puslaiks noslēdzies ar kādas komandas uzvaru. Koeficients, ka kāda no komandām būs vadībā pēc pirmajām 45 minūtēm, ir 1,62.

Tāpat astoņos no desmit pēdējiem dueļiem pirmo puslaiku uzvarējusi kāda komanda, kura palikusi “sausā” jeb nav ielaidusi vārtus. Uz to, ka šāds notikums piepildīsies arī ceturtdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Likme atgriezta: mačs pārcelts COVID-19 dēļ

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: 1. puslaika uzvarētāja neielaidīs vārtus pirmo 45 minūšu laikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37