40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: ko rādīs “Tottenham” un “Leicester City”?

Lestera, 21:30 @ 19.01.2022

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgā trešdienas vakarā pirmo reizi šajā sezonā tiksies “Leicester City” un “Tottenham Hotspur”. Abas komandas aizvadījušas pa 18 spēlēm, kas ir viens no mazākajiem spēļu skaitiem čempionātā, bet Lestera ar iegūtajiem 25 punktiem ir 10. vietā, kamēr Totenhemai 33 punkti, kas dod 6. pozīciju.

Pusotru nedēļu “Leicester City” nav devusies laukumā, jo pēdējie divi Premjerlīgas mači pārcelti Covid-19 dēļ. Šīgada vienīgajā spēlē Lestera pārspēja “Watford” FA kausa ietvaros. “Tottenham” pagājušajā nedēļā zaudēja Londonas “Chelsea” un neiekļuva Līgas kausa finālā, bet pirms tam uzvarēts FA kausa spēlē.

“Tottenham” šajā spēlē tiek uzskatīta par favorīti, bukmeikeriem piedāvājot koeficientu 2,40. Iespēja, ka “Leicester City” izcīnīs uzvaru, novērtēta ar koeficientu 3,10, savukārt neizšķirta koeficients ir 3,55.

Pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm “Leicester” laukumā Premjerlīgā pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Uz to, ka pirmo 30 minūšu laikā būs vismaz vieni vārti, var uzlikt ar koeficientu 1,88.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā komandas nav guvušas vairāk par trim vārtiem. Koeficients, ka būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 2,03.

Rezultāts: “Hotspur” uzvara 3:2, pirmos vārtus gūstot 24. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.03
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37