5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: ko parādīs “Wolfsburg”?

Volfsburga, 21:30 @ 22.04.2022

2 no 3!

Vācijas Bundeslīga ir vienīgais no lielajiem Eiropas futbola turnīriem, kur piektdienas vakarā norisināsies spēle. Četras kārtas pirms čempionāta beigām “Wolfsburg”, kas atrodas 13. vietā un izkrišanas zonai ir priekšā par sešiem punktiem, uzņems “Mainz”, kas ieņem 9. pozīciju un atpaliek no Eirokausiem par astoņiem punktiem.

Pagājušajā kārtā “Wolfsburg” viesos saņēma pērienu no Dortmundes “Borussia”, jo tika sagrauta ar 1:6. Piecu spēļu laikā komandas kontā ir viens panākums un četras neveiksmes, kamēr “Mainz” aizvadītajās četrās cīņās divreiz zaudējusi un tikpat reižu spēlējusi neizšķirti. Pēdējo uzvaru izdevies gūt 19. martā.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Wolfsburg”, piedāvājot koeficientu 2,60. Uz “Mainz” panākumu var uzlikt ar koeficientu 2,90, bet neizšķirta koeficients ir 3,30.

Pēdējās deviņās mājas spēlēs no 12 Bundeslīgas ietvaros “Wolfsburg” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā. Koeficients, ka otrajā spēles daļā mājinieki paliks sausā, ir 2,00.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās septiņās “Mainz” izbraukuma spēlēs. Uz to, ka abas komandas atzīmēsies ar vismaz vienu precīzu sitienu, var uzlikt ar koeficientu 1,75.

“Wolfsburg” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās piecās mājas spēlēs Bundeslīgā no septiņām. Mājiniekiem vairāk par 0,5 vārtiem pirmajā puslaikā – koeficients 2,10.

Rezultāts: “Wolfsburg” uzvara 5:0 (5:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Wolfsburg" negūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu