Prognozes un trendi: ko parādīs “Wolfsburg”?

Volfsburga, 21:30 @ 22.04.2022

2 no 3!

Vācijas Bundeslīga ir vienīgais no lielajiem Eiropas futbola turnīriem, kur piektdienas vakarā norisināsies spēle. Četras kārtas pirms čempionāta beigām “Wolfsburg”, kas atrodas 13. vietā un izkrišanas zonai ir priekšā par sešiem punktiem, uzņems “Mainz”, kas ieņem 9. pozīciju un atpaliek no Eirokausiem par astoņiem punktiem.

Pagājušajā kārtā “Wolfsburg” viesos saņēma pērienu no Dortmundes “Borussia”, jo tika sagrauta ar 1:6. Piecu spēļu laikā komandas kontā ir viens panākums un četras neveiksmes, kamēr “Mainz” aizvadītajās četrās cīņās divreiz zaudējusi un tikpat reižu spēlējusi neizšķirti. Pēdējo uzvaru izdevies gūt 19. martā.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Wolfsburg”, piedāvājot koeficientu 2,60. Uz “Mainz” panākumu var uzlikt ar koeficientu 2,90, bet neizšķirta koeficients ir 3,30.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Pēdējās deviņās mājas spēlēs no 12 Bundeslīgas ietvaros “Wolfsburg” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā. Koeficients, ka otrajā spēles daļā mājinieki paliks sausā, ir 2,00.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās septiņās “Mainz” izbraukuma spēlēs. Uz to, ka abas komandas atzīmēsies ar vismaz vienu precīzu sitienu, var uzlikt ar koeficientu 1,75.

“Wolfsburg” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās piecās mājas spēlēs Bundeslīgā no septiņām. Mājiniekiem vairāk par 0,5 vārtiem pirmajā puslaikā – koeficients 2,10.

Rezultāts: “Wolfsburg” uzvara 5:0 (5:0)

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Wolfsburg" negūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT