5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Knicks” turpinās NBA garāko uzvaru sēriju

Ņujorka, 2:30 @ 22.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Knicks” – “Raptors” 106:113

Gaidāmajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) risināsies vairākas spēles, vienā no tām laukumā dodoties Ņujorkas “Knicks” un Toronto “Raptors”.

Iepriekšējie rezultāti

Ņujorkieši šobrīd var lepoties ar šī brīža garāko uzvaru sēriju līgā, izcīnot astoņus panākumus pēc kārtas, kas ļauj ieņemt augsto sesto vietu Austrumu konferencē. Tikmēr “Raptors” atrodas pilnīgi pretējā situācijā, jo Kandādas klubam ir seši zaudējumi pēc kārtas, kas savukārt ir garākā neveiksmju sērija šobrīd.

Koeficienti un tendences

Koeficients uz “Knicks” uzvaru šajā mačā ir 1.83, kamēr uz to, ka kopumā mačā tiks gūti vairāk nekā 218 punkti – 1.88. Tāpat iespējams prognozēt daudzus citus iznākumus, piemēram, ka jebkura no komandām šajā spēlē nokļūs vadībā ar 17 punktu pārsvaru (1.96), vai arī, ka jebkurš spēlētājs no “Raptors” komandas pirmais gūs 30 punktus (1.88).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Knicks" izcīnīs devīto uzvaru pēc kārtas
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT