5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: katrs mačs no svara

Sauthemptona, 22:00 @ 25.02.2022

0 no 2!

Anglijas Premjerlīgā piektdienas vakarā desmitajā vietā esošā “Southampton” spēlēs pret “Norwich City”. Laukuma saimniekiem sezonas turpinājumā visai neiespējami būs cīnīties par vietu labāko pieciniekā, kamēr Noridža spēlē par palikšanu Premjerlīgā, pašlaik gan atrodoties pēdējā vietā, no 17. vietā esošās Ņūkāslas, kas aizvadījusi spēli mazāk, atpaliekot par pieciem punktiem.

“Southampton” pēdējās četrās Premjerlīgas spēlēs uzvaras mijas ar neizšķirtiem. Krietni citādākas sekmes ir “Norwich”, jo aizvadītajos divos mačos komanda zaudējusi, pirms tam izcīnot punktu pret “Crystal Palace”.

Visai pārliecinoša favorīte ir “Southampton”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 1,57. Otrs ticamākais spēles iznākuma scenārijs ir neizšķirts (4,40), bet koeficients uz “Norwich” uzvaru ir 6,10.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā komandas guvušas vismaz trīs vārtus. Iespēja, ka komandas gūs vairāk par 2,5 vārtiem, novērtēta ar koeficientu 1,81.

Pēdējās septiņās no astoņām “Southampton” mājas spēlēm Premjerlīgā pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Uz to, ka mača rezultāts tiks atklāts līdz 30. minūtei, var uzlikt ar koeficientu 1,84.

Rezultāts: “Southampton” uzvara 2:0, pirmos vārtus gūstot 36. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT