40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: kas spēlēs astotdaļfinālā?

Neapole, 22:00 @ 24.02.2022

1 no 3!

UEFA Eiropas līgā ceturtdienas vakarā noskaidrosies astotdaļfināla dalībnieces. Intriģējošs duelis gaidāms Neapolē, kur vietējā “Napoli” spēkosies ar “Barcelona”. Pēc pirmā mača nekas nav skaidrs, jo rezultāts pēc aizvadītam 90 minūtēm ir 1:1.

Sestajā februārī izcīnīta uzvara “Napoli” ir pēdējā, jo kopš tā laika aizvadīti trīs neizšķirti, ieskaitot pēdējo Itālijas A sērijas spēli. “Barcelona” gan ir labākā noskaņojumā, jo svētdien “La Liga” ietvaros pārliecinoši pārspēta “Valencia” ar 4:1.

Pavisam neliela favorīte pirms gaidāmās cīņas ir “Barcelona” – koeficients 2,55. Mājinieces “Napoli” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 2,88, kamēr uz papildlaiku var uzlikt ar koeficientu 3,55.

“Napoli” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Eiropas līgas mājas spēlēm. Koeficients, ka Neapole būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, ir 2,10.

“Barcelona” pēc pārtraukuma nav guvusi vārtus pēdējās četrās no piecām izbraukuma spēlēm Čempionu līgā. Uz to, ka Barselona negūs vārtus otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Vismaz viena komanda nav guvusi vārtus pēdējās sešās no septiņām “Barcelona” izbraukuma spēlēm Čempionu līgā. Abas komandas negūs vārtus – koeficients 2,20.

Rezultāts: “Barcelona” uzvara 4:2 (3:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Napoli" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37