40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” pret pastarīti “Cagliari”

Turīna, 21:45 @ 21.12.2021

3 no 3!

Itālijas A sērijā tiksies divas dažāda līmeņa komandas – Turīnas “Juventus” un “Cagliari”. Turīna cīnās par iekļūšanu labāko sešiniekā, pagaidām ar 31 punktu atrodoties 7. pozīcijā, taču arī divu nākamo komandu kontos ir pa 31 punktam. Cits stāsts ir ar “Cagliari”, kas ieņem priekšpēdējo vietu ar desmit punktiem.

Sekmīgs nogrieznis ir “Juventus”, jo pēdējās piecās spēlēs izcīnītas četras uzvaras. “Cagliari” sezonā kopumā uzvarējusi tikai vienreiz, taču pagājušajā nedēļā bija pozitīvs notikums, jo uzvara izcīnīta Itālijas kausa izcīņas ietvaros.

Neapšaubāma spēles favorīte ir “Juventus” – koeficients 1,21. Nākamais reālākais scenārijs ir neizšķirts (7,50), kamēr uz “Cagliari” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 19,00.

“Cagliari” nav guvusi vārtus pēdējās četrās no piecām spēlēm “Juventus” laukumā. Koeficients, ka viesi negūs vārtus otrdienas vakarā, ir 1,63.

“Juventus” uzvarējusi pirmos puslaikus pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm. Uz to, ka Turīna atradīsies vadībā pēc 45 minūtēm, var uzlikt ar koeficientu 1,65.

Otrajos puslaikos savstarpējās spēlēs Turīnas laukumā nav gūti vairāk par vieniem vārtiem pēdējās astoņās no deviņām spēlēm. Bukmeikeri izlikuši koeficientu 1,96, ka šajā mačā pēc pārtraukuma būs mazāk par 1,5 vārtiem.

Rezultāts: “Juventus” uzvara 2:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37