40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” nesēdēs aizsardzībā

Florence, 21:45 @ 21.05.2022

1 no 3!

Punktus šajā nedēļā tiks pielikts arī Itālijas A sērijas sezonai. “Fiorentina” pirms pēdējās kārtas vēl aktīvi cīnās par Eirokausiem, jo ar 59 punktiem ir septītajā vietā, kas dotu ceļazīmi uz UEFA Eiropas Konferences līgu, bet 8. vietā esošajai “Atalanta” ir tikpat punktu, bet 6. labākajai komandai “Roma” ir 60. “Juventus” gadījumā gan viss ir skaidrs – tā paliks ceturtajā vietā pie jebkura iznākuma.

Iepriekšējās spēles

“Fiorentina” šonedēļ varēja nostiprināties Eirokausu zonā, taču pirmdien zaudēja lejasgala komandai “Sampdoria”. Pirms tam “Fiorentina” apspēlēja “Roma”, kas pārtrauca trīs neveiksmju sēriju čempionātā.

Pagājušajā nedēļā “Juventus” zaudēja Itālijas kausa finālā, savukārt A sērijā pēdējo trīs spēļu laikā ir uzvara, neizšķirts un zaudējums.

Koeficienti un trendi

Par favorīti bukmeikeri uzskata “Fiorentina”, piedāvājot koeficientu 1,95. Praktiski identiski koeficienti ir uz “Juventus” panākumu (3,82) un neizšķirtu (3,85).

Viena no komandām nav guvusi vārtus pēdējās piecās “Fiorentina” mājas spēlēs A sērijā. Koeficients, ka vismaz viena komanda nebūs precīza sestdienas vakarā, ir 2,35.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās piecās “Juventus” izbraukuma spēlēs A sērijā. Vairāk par 2,5 vārtiem mačā – koeficients 1,66.

“Juventus” izcēlusies ar precīzu sitienu pirmajā puslaikā pēdējās deviņās no 12 spēlēm. Uz to, ka viesi būs precīzi pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 2,25.

Rezultāts: 2:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Juventus" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.25
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37