40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Jokerit” pret “Red Star”

Helsinki, 18:30 @ 28.12.2021

1 no 2!

KHL regulārās sezonas ietvaros Helsinku “Jokerit” savā laukumā tiksies ar Pekinas “Kunlun Red Star”. Somijas komanda ar 56 punktiem 43 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 4. vietu, kamēr “Kunlun” ir visas līgas vājākā komanda ar iegūtajiem 25 punktiem.

Divas dienas atpakaļ “Jokerit” spēlēja pret Omskas “Avangard” un piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu ar 1:5. Helsinku vienība neaizvada to labāko nogriezni, jo piecu spēļu laikā piedzīvotas četras neveiksmes.

Arī “Kunlun Red Star” nav par ko priecāties, jo pēdējā uzvara izcīnīta 2. decembrī, kas nozīmē deviņu zaudējumu sēriju. Pēdējā neveiksme bija pret Rīgas “Dinamo”, kad tika izlaists divu vārtu pārsvars.

Lai gan abas komandas pēdējā laikā spēlē slikti, līmeņu atšķirība tik un tā ir milzīga, tādējādi koeficients uz “Jokerit” panākumu ir ļoti mazs – 1,20. Tas, ka būs nepieciešams papildlaiks uzvarētāja noskaidrošanai, novērtēts ar koeficientu 9,00, savukārt “Kunlun Red Star” iespējai uzvarēt piešķirts koeficients 14,50.

Pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm komandas kopā guvušas vismaz sešus vārtus. Koeficients, ka šajā mačā būs vismaz seši precīzi metieni vārtos, ir 1,65.

“Kunlun” pēdējās divās spēlēs guvusi vismaz divus vārtus. Vairāk nekā 1,5 vārti – koeficients 1,86.

Rezultāts: “Jokerit” uzvara 7:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Kunlun Red Star" vairāk nekā 1,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37