40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Inter” pret “Atalanta” – kura uzvaru sērija turpināsies?

Milāna, 21:45 @ 08.03.2021

1 no 3!

Pirmdienas vakarā Itālijas A sērijas līdere Milānas “Inter” turpinās bruģēt ceļu pretī titulam, taču uzdevums nebūs nemaz tik viegls, jo pretī stāsies “Atalanta”, kas šobrīd ieņem 5. vietu un no “Inter” atpaliek par desmit punktiem.

“Inter” pēdējais mēnesis Itālijā bijis lielisks. Komandas kontā ir sešas uzvaras pēc kārtas, turklāt viens no panākumiem gūts pret “Milan”, kas ir galvenā konkurente cīņā par titulu. “Atalanta” arī diži nevar sūdzēties par sniegumu vietējā čempionātā, jo komanda pēdējos četrus mačus noslēgusi kā uzvarētāja.

Protams, ka “Inter” šajā mačā tiek uzskatīta par favorīti. Uz to, ka Milānas komanda izcīnīs uzvaru, tiek piedāvāts koeficients 2,05, “Atalanta” panākums tiek novērtēts ar koeficientu 3,40, savukārt koeficients 3,70 vēsta par iespēju, ka mačs noslēgsies ar neizšķirtu.

Vēsture vēsta, ka “Atalanta” mačos pret “Inter” nav tā rezultatīvākā, jo pēdējās sešās savstarpējās spēlēs nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Tas, ka “Atalanta” arī šajā mačā negūs vairāk par vieniem vārtiem, tiek novērtēts ar koeficientu 1,52.

Ja ieskatās nesenākā vēsturē, tad “Atalanta” piecās no pēdējām sešām izbraukuma spēlēm Itālijas čempionātā guvusi vismaz vienus vārtus 1. puslaikā. Uz to, ka komanda būs precīza arī pirmdienas vakara pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Visai rezultatīvi bijuši 2. puslaiki pēdējās piecās no sešām “Inter” Itālijas čempionāta mājas spēlēm, jo tajās gūti vismaz divi vārti. Vai tas notiks arī pirmdien? Koeficients 1,81 šādu varbūtību uzskata par visai iespējamu.

Rezultāts: “Inter” uzvara 1:0 (0:0)

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognoze: 2. puslaika kopā gūto vārtu skaits vairāk par 1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37