40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Hotspur” un “Wanderers” cīņa

Londona, 16:05 @ 16.05.2021

1 no 3!

Anglijas Premjerlīgas 36. kārtas spēlē Totenhemas “Hotspur” savā laukumā centīsies apspēlēt Vulverhemptonas “Wanderers”. Laukuma saimniekiem vēl ir cerības uz Eirokausiem, pašlaik atrodoties 7. vietā ar 56 punktiem, bet “Wanderers” par neko īsti necīnās atlikušajās spēlēs – 45 punkti un 12. vieta.

Pirms nedēļas “Hotspur” piedzīvoja zaudējumu pret Līdsas “United”, savukārt maija pirmajā mačā panākums pret Šēfildas “United”. Šajā mēnesī “Wanderers” ir labākas sekmes – uzvara pār “Brighton”, bet neizšķirts ar “West Bromwich”.

Ar koeficientu 1,55 novērtēta iespēja, ka pēc 90 minūtēm vadībā atradīsies “Hotspur”, savukārt koeficients uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 4,20. Uzvaru izcīnīs “Wanderers” – koeficients 6,00.

Pēdējās sešās savstarpējās spēlēs abas komandas guvušas vārtus. Šāda scenārija atkārtošanās novērtēta ar koeficientu 1,90.

“Hotspur” bijusi labāka pēdējo piecu tikšanās reižu pirmajos puslaikus. Uz to, ka mājinieki uzvarēs pirmo puslaiku svētdien, var uzlikt ar koeficientu 2,07.

“Wanderers” pēdējās piecās savstarpējās spēlēs nav zaudējusi otro puslaiku (četras uzvaras un neizšķirts). Dubultiespējas koeficients uz to, ka “Wanderers” noslēdzošās 45 minūtes uzvarēs vai nospēlēs neizšķirti, ir 1,81.

Rezultāts: “Hotspur” uzvara 2:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37