40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Horvātija uzvarēs Beļģiju un kopā tiks gūti mazāk nekā 3,5 vārti

Katara, 17:00 @ 01.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Horvātija – Beļģija 0:0

Ceturtdien tiks aizvadītas četras spēles Pasaules kausā futbolā, kurās izšķirsies, kuras valstsvienības no E un F grupā iekļūs izslēgšanas turnīrā un kurām turnīrs būs noslēdzies. Šoreiz vērts uzmanību pievērst Beļģijas un Horvātijas spēlei.

Iepriekšējie rezultāti

Horvātija čempionātu sāka ar 0:0 neizšķirtu pret Maroku, taču tam sekoja uzvara ar 4:1 pret Kanādu. Tikmēr Beļģija, kas FIFA rangā ieņem otro vietu, pirmajā spēlē knapi pārspēja Kanādu (1:0), neskatoties uz to, ka Ziemeļamerikas komanda šajā spēlē dominēja, taču pēc tam ar 0:2 piekāpās Marokai. Beļģija ar uzvaru var nodrošināt sev dalību “play-off”, kā arī teorētiski var derēt arī neizšķirts, taču tad Kanādai paralēlajā spēlē ir jāuzvar Maroka ar vismaz četru vārtu pārsvaru, kas nav pārāk ticams scenārijs. Beļģijas sniegums šajā PK neliecina par to, ka varētu sekot viegla uzvara pret Horvātiju, kas savukārt pēc iepriekšējās rezultatīvās uzvaras ir uz viļņa.

Koeficienti un tendence

14 no pēdējām 18 Horvātijas izlases spēlēm kopējais vārtu skaits nav pārsniedzis trīs. Koeficients, ka horvāti uzvarēs un ka kopējais golu skaits būs zem 3,5 ir 3.25. Tāpat iespējams izdarīt likmes uz to, ka abas komandas šajā spēlē gūs vārtus (1.86), ka ar precīzu sitienu izcelsies Andrejs Kramaričs (3.50), kā arī, ka kopumā tiks izdarīti mazāk nekā 7,5 stūra sitieni (2.85). Daudz citas likmju iespējams atrodamas ŠEIT.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Horvātija uzvarēs Beļģiju un kopā tiks gūti mazāk nekā 3,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.25
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37