Granada, 22:00 @ 08.04.2021

1 no 3!

Viena no UEFA Eiropas līgas pusfināla dalībniecēm noskaidrosies “Granada” un Mančestras “United” duelī. Astotdaļfināla cīņās “Granada” pārspēja “Molde”, kamēr “United” apslāpēja vienu no Itālijas smagsvariem “Milan”.

Pagājušajā nedēļas nogalē “Granada” Spānijas futbola čempionāta ietvaros nespēja uzlauzt “Villarreal” vārtus, kapitulējot ar 0:3, kamēr “United” tikai pašā galotnē izrāva 2:1 uzvaru pār “Brighton”.

Nav nekāds pārsteigums, ka bukmeikeri izlikuši kā spēles favorīti “United” – koeficients 1,60. Tas, ka pēc pirmās spēles abām komandām būs vienāds vārtu skaits, novērtēts ar koeficientu 3,85, savukārt “Granada” panākums ir vismazāk ticamais variants – koeficients 6,20.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

“Granada” izcēlusies ar gūtiem vārtiem pēdējās sešās no astoņām Eiropas līgas spēlēm. Koeficients, ka komanda būs precīza arī ceturtdienas vakarā, ir 1,75.

Pēdējās piecās no sešām “Granada” mājas spēlēm komandas kopā nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Koeficients 1,75 ziņo, ka visai reāls scenārijs ir, ka šajā mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem.

“United” pēdējās trīs Eiropas līgas spēlēs nav guvusi vārtus 1. puslaikā, savukārt “Granada” šī turnīra pēdējās piecās no sešām spēlēm nav ielaidusi vārtus pirmo 45 minūšu laikā. Uz to, ka sarkanie velni negūs vārtus mača 1. puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,95.

Rezultāts: “United” uzvara 2:0 (1:0)

Prognoze: "Granada" gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
36
Precīzas
19
Zaudētas
17
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
79
Precīzas
45
Zaudētas
33
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021