Granada, 17:15 @ 14.03.2021

0 no 3!

Svarīgs mačs svētdien Spānijas futbola čempionātā gaidāms “Real Sociedad” komandai, kas, turpinot cīņu par vietu Eirokausos, viesosies pie “Granda” komandas, kas atrodas 10. vietā, bet līdz Eirokausu zonai atpaliek par deviņiem punktiem.

Laukuma saimniece “Granada” nesen izstājās no UEFA Eiropas kausa, lai gan pirmajā 1/16 fināla spēlē pārspēja “Napoli”. Ja neņem vērā starptautisko turnīru, komanda kopš 31. janvāra izcīnījusi tikai vienu uzvaru, piedzīvojusi četras neveiksmes un aizvadījusi divus neizšķirtus. Arī “Real Sociedad” izstājās no Eiropas līgas, tomēr pārējās sešās spēlēs tikusi pie četrām uzvarām, divreiz spēlējot arī neizšķirti.

Vietas turnīra tabulā attēlojas arī uz koeficientiem, jo “Real Sociedad” uzvara svētdienas mačā novērtēta ar koeficientu 1,64. Otrs reālistiskākais scenārijs ir neizšķirts (3,90), bet “Granada” panākums izlikts ar koeficientu 5,60.

Savstarpējie mači bijuši rezultatīvi, jo pēdējās sešās no astoņām tikšanās reizēm kopā gūti vismaz trīs vārti. Iespēja, ka arī šajā mačā būs tikpat augsta rezultativitāte (over 2,5), tiek uzskatīta par visai reālu – koeficients 2,04.

Liels nopelns iepriekšminētajai rezultativitātei ir “Real Sociedad” sniegums, jo pēdējos septiņos dueļos komanda guvusi vairāk nekā vienus vārtus. Uz to, ka komanda būs precīza vismaz divreiz (over 1,5), var uzlikt ar koeficientu 1,78.

Pēdējās piecās Spānijas čempionāta spēlēs ar “Granada” līdzdalību abas komandas guvušas vārtus, un koeficients uz šāda scenārija piepildīšanos svētdien ir 2,10.

Rezultāts: “Granada” uzvara 1:0

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Real Sociedad" vairāk nekā 1 vārti (over 1,5)
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
1
Precīzas
1
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
130
Precīzas
69
Zaudētas
60
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT