40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Genoa” labi pretojusies

Bergamo, 19:00 @ 13.03.2022

1 no 2!

Svētdienas pievakarē Itālijas A sērijas ietvaros Bergamo “Atalanta” tiksies ar “Genoa”. Pēc aizvadītām 27 spēlēm “Atalanta” ir piektajā vietā ar 47 punktiem, savukārt “Genoa” paspējusi aizvadīt par spēli vairāk, taču izcīnījusi tikai 18 punktus, tādējādi pašlaik atrodoties priekšpēdējā vietā.

“Atalanta” nepieciešams palikt labāko sešiniekā, lai nākamajā gadā varētu spēlēt Eirokausos, taču sekmes A sērijā nav bijušas tās labākās. Pēdējo septiņu spēļu laikā Bergamo komanda izcīnījusi tikai vienu uzvaru, bet trīsreiz spēlējusi neizšķirti. “Genoa” padevusies interesanta sērija, jo visi pēdējie seši mači noslēgušies ar neizšķirtu.

Izteikta favorīte svētdienas duelī ir “Atalanta” ar koeficientu 1,35. Neizšķirta varbūtību bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 5,25, kamēr “Genoa” uzvara novērtēta ar augsto koeficientu 11,00.

Pēdējās desmit no 12 savstarpējām spēlēm “Atalanta” laukumā “Genoa” nav zaudējusi ar vairāk nekā diviem vārtiem. Koeficients, ka viesi nezaudēs ar vairāk nekā diviem vārtiem (handikaps +1,5), ir 1,83.

“Genoa” guvusi vārtus “Atalanta” laukumā pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm. Uz to, ko viesi izpildīs vismaz vienu precīzu sitienu, var uzlikt ar koeficientu 1,88.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Genoa" handikaps +1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37